Spite nahy, ci obleceny?

Spanocek

Nienie, podla tvojej reakcie som sa presne trafil, ako vidim. Nevadi, snaz sa byt lepsim clovekom, pomoze ti to, aby si si v hlavicke nesplietal konspiracne bIbosti. Trav cas uzitocnejsie.

Spanocek

Nienie, ty musis fakt velmi trpiet, ked ti napadaju taketo veci, ty sa urcite odbavujes aj na kojacich zenach. Ty si mal kamarat uschnut v noci na plachte ako nocna polucia, si doslova zachraneny potrat, ty si sa ani nemal narodit, ty tomuto svetu velmi skodis a skoda vzduchu, ktory vobec dychas. Si uplne neuzitocny a zbytocny clovek, iba provokujes. Raz ti niekto tu tvoju nevymachanu drzku poriadne rozmlati, ak to uz niekedy niekto neurobil, ale zas poriadna rana do tvojej gebule by ti mohla pomoct...

nienie

No iste, to ti tak uverim. Si obycajny uchyl padnuty na hlavu a sam si pises aj prispevky na ktorych sa odbavujes, v tejto teme hned ten prvy.

ahjajjaj

čítala som, že ani v teplých letných dňoch nie je dobré spať nahý, lebo v teple sa človek spotí, a potom môže prechladnúť, keď ostane mokrý. Že je lepšie si dať krátke pyžamo alebo nočnú košeľu, aby do seba vsiakli pot.

Spanocek

Nienie, ty musis byt riadne uchyIny debiI, ze ti vobec take nieco napadlo, uplne ubohe.
Pytam sa to preto, lebo som dnes cital clanok o tom, ze spavat nahy ma 8 vyhod, tak som bol zvedavy kto ako spava. Ja tiez v lete bez nicoho, lebo mi je teplo a neznasam klimu a v zime v bavlnenom pyzame.
Nienie, fakt si uplny primitiv, lutujem ta normalne clovece, ty musis mat velmi nestastny zivot!

Salamistka

Ako kedy, ked sa ide spat hned po sexe a nie je zima tak je fajn zaspat len tak nahi spolu. Ale inak povacsine oblecena, aspon spodne pradlo a tricko ale ponozky vobec nesmiem mat ked spim, ani v zime a ked uz s nimi aj zaspim tak sa zobudim bez nich a ani neviem, ze som si ich v noci dala dole. Ked spim sa mi velmi prehrievaju nohy, som na to citliva.