Spite nahy, ci obleceny?

Spanocek

Pocuvaj sem, ak by som zalozil nejaku inu temu, nemam dovod to tajit, ved co je na tom, ale ani nemam dovod sa tu obhajovat, ze nie, je mi to jedno, co si o tom myslis a ako to beries, len ta lutujem, ze podozrievas a obvinujes ludi a v podstate zo zbytocnych a neskodnych veci.
A mozno tie temy zakladas ty a aj na ne prispievas a takto sa chces vyvinit, ale vies, nie je na tom nic zle, ak to teda skutocne robis :)
A drzku si na tom nenarazis, lebo nie je dovod a si tu anonymne, ak by si mi to mal povedat do oci, nebol by si taky husty ako ked sa schovavas za internet ;)

nienie

ty nie si kompletny a to spanie bez pyzama ti evidente neprospieva :))), tak ako ani neustale zakladanie podobnych tem
kym si toto ako tak v sebe neusporiadas, pojde to s tebou i nadalej z kopca a narazis si drzku i bez cudzej pomoci :))

Spanocek

Nienie, hm to je super, ze vies o mne viac, nez ja sam o sebe, ake temy som zalozil aj ze som reagoval tu pod inym nickom, skratka si poriadny paranoik a upodozrievatel :)
Prosim ozvite sa, kto tu prvy reagoval aj kto zalozil tu temu o ktorej pise tento paranoik, nech sa trosku spamata. Si fakt uboziak. Bacha, sleduju ta!!! :)

Ednapiata

Ja spavam vzdy oblecena, aj keby bolo ako teplo aspon tenku nocnu koselu si dam na seba. Uplne naha mi pride nehygienicke, to by som musela castejsie prat postelne pradlo a necitim sa tak ani dobre.

nienie

Nie nie nie, ty si v prvom rade riadne mimo, nieto este aby si sa dokazal do niecoho spravne trafit.
Inak tato tema je este trapnejsia, nez ta o poslednom sexe, asi ta fakt zacinam lutovat.