Fajcenie vs sport

Príspevok v téme: Fajcenie vs sport
LenSaPytam

Zdravim.Je tu niekto,kto fajcil dost s dal sa na sport??Moja situacia je taka,ze dam krabicku denne,citim,ze je najvyssi cas s tym seknut.Rychhlo sa zadycham,kondicka v haji.Chcem zacat behat/bajk,len neviem co na to moje pluca a srdce..Netvrdim,ze sa idem dat na ultra maratony,ale je tu niekto,kto mi napise svoje zaciatky,prosim?Nechcem,aby mi hned roztrhlo pluca a zastavilo sa srdce..Vdaka za rady.

pravdajelenjedna

No, na to aby sa ti zastavilo srdce alebo rozrhli pľúca by si musel ísť riadne výkony :D každopádne, začni s ľahším športom a postupne zvyšuj zátaž(napríklad plávanie, bicykel)
Neviem ako si na to s cigaretami, niekomu vyhovuje hneď seknúť, niekomu postupne vyradiť ... čo mám ale skúsenosti s ľuďmi, lepšie je ich postupne vyťahovať z komfortnej zóny, čiže napríklad uber 1 cigaretu na za 3-4 dni až pomaličky stopneš ... tie konce sú vždy najťažšie, tam budeš pri tých 5-6 cigaretách uberať aj po týždni, tam je najlepšie to úplne seknúť(samozrejme, je to individuálne)

Cvičiť by si mal začať ale aj hlavne silovo, kondične len ako doplnok ku silovým tréningom. Veľa šťastia ;)

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.