Muži, prečo odmietate chodiť k urologovi?

Príspevok v téme: Muži, prečo odmietate chodiť k urologovi?
vasezdravie

Preco?
Vidim tu ako casto mate problemy s genitaliami, same problemy so svrbenim penisu, vyrazkami, hrckami na penise a semennikov, problemy s erekciou a ejakulaciou, plesne, s nestiahnutou predkozkou ...a este viac
Preco nejdete tak casto k urologovi ako zeny ku gynekologom chodia ..nie vsetky ja viem.
Je vam zdravie vasich genitalii ukradnute?
Ved ked ma to tam dole svrbi, vyhodilo sa.mi nieco tam, mam problem so sexom a pod. tak mojou prioritou je to riesit.
Robite si srandu z gynekologov ako sa sparaju v rozkroku zenam ale na vlastny rozkrok nedbate aj ked mate problem.
Nieje to hanba!
Preco ste taki nezdpovedni k vlastnym genitaliam ?!

Ggfyjjhn

Ja keď som bol u urológa tak sa môjho penisu ani nedotkol zrejme ho asi nevysetril.Zato ženy u gynekológa sú dôkladnejšie vyšetrené.Tak asi preto je zbytočne chodiť .A neviem si predstaviť urologicku .

RK-rk

Zalezi c cim idete k urologovi, ja som bol s prostatov a genitalii sa mi ani nedotkol, palec do konecnika nahmatal prostatu a tym to koncilo, ale su aj sliepky co si myslia ze tak ako oni myslia iba na genitalie.

Xx35

To som nevedela, ze urologicky su feministky. Alebo si chcel radsej chlapa nech ta vysetri nejakeho gaya, to by tiez nebolo zle

RK-rk

Ja som tam chodil nejake 3 roky, vzdy tam boli zastupy dlhe cakanie a napokon nam dali doktorku, urologicku , feministku , a uz tam nechodim . To jej spravanie ako keby bol chlap odpad.

Sloniecko

:D
ja utocim na muzov? Ved aj ja som muz a napisal som praveze to, ze sa tu snazi niekto utocit na muzov.
Ale co uz, ty tazky intelektual :D

mysli

Tomas nemas sa coho bat.
Prides porozprava sa s tebou co ta trapi v tejto oblasti, spise zaznam do karty, potom sa vyzlecies a vysetri ta pohladom, pohmatom a ultrazvujom, a tiez sa vymocis do pohara alebo skumavky.
Ak mas problem s ejakulaciou tak asi ti da.vysetrit aj ejakulat ktory si ale spravis doma v sukromi predpokladam.

Bobrrr

Petro41 nevedel som v ten moment vycítiť , či to ona je žena ľahkých mravov a či myslí na to isté , alebo len ja som taký nadržaný , a tak som sa na to vykašľal , nechcel som zbytočne trapas.... Bolo to také "buď , alebo".