wobenzym - neziaduce ucinky

swistica

Budte take mile a napiste ako vam wobenzym pomohol. Je to velmi nenapadne ako sa tu objavuju jednorazove nicky a slepo chvalia wobenzym. Pritom nikto nic konkretne nenapise.
Btw. lieky su na predpis

miriarka

to, ze moze mat nejake neziaduce ucinky hovori akoze o tom, ze to nie je liek?
to je tvoj nazor, ja som sa ani s jednym z tychto neziaducich ucinkov nestretla, znasam enzymy dobre, nemala som problemy, a pri liecbe zapalu mi pomohli a aj vdaka tomu sa drzim, ze sa mi zase zapaly nevratili, samozrejme, ze som uzivala aj antibiotika, ale ked som chcela aby sa mi problemy nevratili, tak som aj s imunitou daco robit musela

zena

Nežiaduce účinky:

- anafylaktické reakcie, hypersenzitivita (začervenanie kože, svrbenie, kožná vyrážka...);
- stavy podobné astme;
- zmena konzistencie, farby a zápachu stolice, hnačka, nevoľnosť, znížená chuť do jedla, pocity plnosti, nafukovania;
- vracanie, kŕče v bruchu;
- abnormálny pocit hladu (teda priberanie), zvýšené potenie, závrat, bolesť hlavy, zvýšenie pečeňových enzýmov...

Wobenzym obsahuje aj farbivá E124, E110, ktoré u citlivých jedincoch vyvolávajú alergické reakcie a disiričitan sodný E 223, ktorý vyvoláva závažné reakcie z precitlivenosti a bronchospazmus - kŕč svalstva priedušiek!!!
V žiadnom prípade to NIE JE LIEK NA IMUNITU!!!

biatlonistka7

Asi tak, beriem to rovnako a myslím, že nielen ja ale kopa ľudí si to uvedomuje, že toto je problém. Že si nevážime zdravie kým niečo sa nestane, kým nás niečo nezmohne :/

hamula

U nás je toť rovnako. Ide o to, že už si uvedomujem to aká je váha zdravia, že proste je to to najviac.
Lebo keď nemáme to, nemáme nič.

biatlonistka7

Hamula tvojej radosti sa ani nečudujem, som na tom rovnako keď ide o zdravie, keď je všetko OK tak ja mám akoby vianoce :)

hamula

Áno, preto ti o tom píšem. Keby som nevedela, že v rodine nemáme s tým takúto skúsenosť, tak by som ti nepísala.
Jemu to veľmi pomohlo, z čoho som mala asi ja najväčšiu radosť. Len je potom dobré konzultovať dávkovanie Wobenzymu s lekárom, čo a ako odporúča :)

llnzzda

to fakt? ti poviem, že týmto čo si mi napísala si ma veľmi potešila, najmä mi ide o to aby ten opuch sa stratil čo najskôr a aby to fungovanie normálne bolo v dohľad, lebo po operáciách väčšinou to býva na dlhšie čo viem, keď telo sa má samé s niečím pasovať :/

hamula

Jasné, že to má vplyv. Ako som ti písala môj otec ho užíval a teda veľmi fajn všetko.
Pomerne rýchlo mu rana odpuchla, čo bol prekvapený aj sám doktor, keď išiel na kontrolu. Taktiež aj ten čas, čo sa mal zotavovať tak sa skrátil. Doktori odhadovali, že bude mimo minimálne rok, že skôr sa dokopy nedá a realita bola napokon vďaka enzýmom iná :) Ani rok nemárodil a už bol OK. Čiže má opodstatnenie užívať tento liek ;)

llnzzda

chcela by som vedieť či to má ozaj nejaký reálny vplyv na zotavovanie, či to dokáže skrátiť tú dobu, čo človek musí oddychovať, čo musí maródovať :)

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.