wobenzym - neziaduce ucinky

hamula

Áno, preto ti o tom píšem. Keby som nevedela, že v rodine nemáme s tým takúto skúsenosť, tak by som ti nepísala.
Jemu to veľmi pomohlo, z čoho som mala asi ja najväčšiu radosť. Len je potom dobré konzultovať dávkovanie Wobenzymu s lekárom, čo a ako odporúča :)

llnzzda

to fakt? ti poviem, že týmto čo si mi napísala si ma veľmi potešila, najmä mi ide o to aby ten opuch sa stratil čo najskôr a aby to fungovanie normálne bolo v dohľad, lebo po operáciách väčšinou to býva na dlhšie čo viem, keď telo sa má samé s niečím pasovať :/

hamula

Jasné, že to má vplyv. Ako som ti písala môj otec ho užíval a teda veľmi fajn všetko.
Pomerne rýchlo mu rana odpuchla, čo bol prekvapený aj sám doktor, keď išiel na kontrolu. Taktiež aj ten čas, čo sa mal zotavovať tak sa skrátil. Doktori odhadovali, že bude mimo minimálne rok, že skôr sa dokopy nedá a realita bola napokon vďaka enzýmom iná :) Ani rok nemárodil a už bol OK. Čiže má opodstatnenie užívať tento liek ;)

llnzzda

chcela by som vedieť či to má ozaj nejaký reálny vplyv na zotavovanie, či to dokáže skrátiť tú dobu, čo človek musí oddychovať, čo musí maródovať :)

hamula

llnzzda enzýmy sú vhodné pri mnohých problémoch a áno aj pri zotavovaní :)
Môj otec ho užíval po operácii kolena. Čo by si o tom chcela vedieť?? :)

llnzzda

pri akých problémoch sa tento liek užíva? počula som, že je fajn aj pri zotavovaní, máte niekto s ním skúsenosť práve pri tomto? či to čo som počula je fáma? :)

prieskumnicka

- lenka1806 - Mohlo to byt z cohokolvek, aj z pocasia, zo slnka napriklad. Este stale to u teba pretrvava??

biatlonistka7

Wobenzym užívam dlhooo už. A teda toto som nespozorovala. Myslím, že to budeš mať z niečoho iného nie z týchto enzýmov, z tohto lieku.
Kedy si toto spozorovala?