wobenzym - neziaduce ucinky

Bionetla

Zapal takyto ako si pisala som mala raz, uz je to niekolko rokov dozadu a teda som rada ze uz viackrat som ho nemala lebo to boli take nervy. Slzy mi tiekli len ked sa mi zacalo chciet ist na wc a predstavila som si jak to bude boliet, strasne mi vtedy bolo :(((

miriarka

swistica uz som tu o tom pisala ake som mala ja problemy, mala som zapal mocovych ciest a ten sa mi permanentne kazdu chvilu vracal, nevedela som sa toho vobec zbavit :/
pisala si, ze lieky su na predpis, nie vsetky lieky su na predpis, tento napriklad nie je a je aj napriek tomu charakterizovany ako liek, nie je to ziadny vyzivovy doplnok alebo cosi take :)

zena

Oprava: "Ak sa tu objaví niekto, ktorému tento enzým poškodil zdravie na základe toho, že využil "overené informácie" niektorej sliepky, ktorá tu neustále kotkodáka A PODNIKNE PRÁVNE KROKY PROTI NEJ, tak dúfam, že DOTYČNÁ SLIEPOČKA bude mať toľko guráže aj v reáli pri trestnoprávnom konaní! Amen.

zena

@ O, sancta simplicitas!!!

@ Wobenzym NESMÚ užívať ľudia, ktorí majú poškodenú pečeň, obličky, laktózovú intoleranciu, alergiu na papáju, ananás, poruchu kolaguácie, trombocytopénie. Tiež sa NESMIE užívať minimum 4 dni pre akýmkoľvek chirurgickým zákrokom, vrátane zubného!!!

@ Odporúčam poriadne si NAŠTUDOVAŤ tie moje ´"NÁZORY"!
Ak sa tu objaví niekto, ktorému tento enzým poškodil zdravie na základe toho, že využil "overené informácie" niektorej sliepky, ktorá tu neustále kotkodáka, tak dúfam, že bude mať toľko guráže aj v reáli pri trestnoprávnom konaní! Amen.

swistica

Budte take mile a napiste ako vam wobenzym pomohol. Je to velmi nenapadne ako sa tu objavuju jednorazove nicky a slepo chvalia wobenzym. Pritom nikto nic konkretne nenapise.
Btw. lieky su na predpis

miriarka

to, ze moze mat nejake neziaduce ucinky hovori akoze o tom, ze to nie je liek?
to je tvoj nazor, ja som sa ani s jednym z tychto neziaducich ucinkov nestretla, znasam enzymy dobre, nemala som problemy, a pri liecbe zapalu mi pomohli a aj vdaka tomu sa drzim, ze sa mi zase zapaly nevratili, samozrejme, ze som uzivala aj antibiotika, ale ked som chcela aby sa mi problemy nevratili, tak som aj s imunitou daco robit musela

zena

Nežiaduce účinky:

- anafylaktické reakcie, hypersenzitivita (začervenanie kože, svrbenie, kožná vyrážka...);
- stavy podobné astme;
- zmena konzistencie, farby a zápachu stolice, hnačka, nevoľnosť, znížená chuť do jedla, pocity plnosti, nafukovania;
- vracanie, kŕče v bruchu;
- abnormálny pocit hladu (teda priberanie), zvýšené potenie, závrat, bolesť hlavy, zvýšenie pečeňových enzýmov...

Wobenzym obsahuje aj farbivá E124, E110, ktoré u citlivých jedincoch vyvolávajú alergické reakcie a disiričitan sodný E 223, ktorý vyvoláva závažné reakcie z precitlivenosti a bronchospazmus - kŕč svalstva priedušiek!!!
V žiadnom prípade to NIE JE LIEK NA IMUNITU!!!

biatlonistka7

Asi tak, beriem to rovnako a myslím, že nielen ja ale kopa ľudí si to uvedomuje, že toto je problém. Že si nevážime zdravie kým niečo sa nestane, kým nás niečo nezmohne :/

hamula

U nás je toť rovnako. Ide o to, že už si uvedomujem to aká je váha zdravia, že proste je to to najviac.
Lebo keď nemáme to, nemáme nič.

biatlonistka7

Hamula tvojej radosti sa ani nečudujem, som na tom rovnako keď ide o zdravie, keď je všetko OK tak ja mám akoby vianoce :)