Strach zo smrti a pocit že zomieram

Tutenstein_xD

Strašne by som bol zvedavý, čo vás núti písať tieto nezmyslené veci do príspevkov pod X nickmi. Ak to nerobíš ty sám všetko a ešte si do svojej hlavy vsugeruješ, že vás je tu takých viacej. Asi máš disociálnu poruchu osobnosti a žijú v tebe ďalšie alteregá.

Najhoršie je natom to, že si nedáš poradiť od ľudí. Všetko ignoruješ a radšej budeš prispievať nezmyselnými komentármi aj naďalej. Toto je to, čo ťa robí šťastným ? Vážne ?

Za klávesnicou je ale každý hrdina, pretože sa vie, že mu žiadne nebezpečenstvo za ňou nehrozí. V skutočnom živote si ale človek, ktorý má strach z ľudí, máš zlé vzťahy s nimi a cítiš sa byť sám a odvrhnutý spoločnosťou. Dá sa natom pracovať, keď človek chce, ale ako vidím teba, tak nato serie*, pretože tu píšeš tieto blbosti už veľmi dlho.

Tutenstein_xD

radsejbeznicku daj sa konečne liečiť. Si vážne chorý človek. V iných diskusíách vieš robiť dusno, ale sám si potreboval pomoc od ľudí, keď si písal, že máš chorobu si vytvárať stále nové nicky a berieš aj tie, čo už používajú ľudia na tomto fóre. V tedy si chcel, aby ti ľudia pomohli však ? V tedy si už nepísal tieto tvoje nezmyselné príspevky. Daj sa konečne liečiť. Si vážne chorý. Prajem ti, aby si sa z toho dostal.

Tutenstein_xD

Sonicka39 tak si to nepísala ty ? To som si mohol hneď myslieť, že to je ten istý človek, čo tu píše pod X nickmi.

Sonicka39

To čo si tu niekto dovoľuje písať za mňa hlúposti, ano nahláste tú tému, ľutujem že som ju vôbec zalozila

BlazkaSorova

Čo robiť? Navštíviť odbornú pomoc, buď psychiatra alebo psychológa! To je jediné riešenie ako ti pomôcť.

Tutenstein_xD

Sonicka39 ty tu prosím ťa o čom splietaš ? Kto ti želá smrť ? Akí ľudia z obce ? Aký 13 ročný chlapec ? Píšeš totálne od veci. Ľudia ti tu aj poradili a píšeš si vkuse svoje. Asi nahlásim túto tému, aby ju odstránili.

Sonicka39

A keď ti to robí dobre poslúž si ale jedno ti poviem že obviňovať deti vie iba chudák.Keď ty sa vytešuješ aj z ostatnými z obce a mne želáš smrť a sranduješ z toho že 13 ročnému chlapcovi zomrela mama a musel sa starať o seba sám prešiel tým najťažším životom.Napíš čo len chceš ale si zapamätaj jedno nikdy si neprežil jeho detstvo a nepoznal si jeho problémy.