Strach zo smrti a pocit že zomieram

Tutenstein_xD

radsejbeznicku tak ty určite :) keby si mal taký fajn život, tak by si tu nemal zapotreby vypisovať takéto blbosti :) bohatý si a žien môžeš mať koľko chceš, ale jedine v tvojej hlavičke. Daj sa doporiadku konečne a možno ťa bude nejaká aj reálne chcieť. Držím palce.

Tomas 12345

fakt uz zacinate s tym byt riadne otravny. Mali by ste radsej nieco ine robit. Odchazdam uz z tohto fora, uz sa na to nemozem pozerat. Clovek tu len straca cas.

radsejbeznicku

tutifuti Tomas a co s tym lekari? Mna to bavi, som bohaty a nemusim nic robit. Mozem mat zien kolko chcem. Kolko si ich mal ty? Stavim sa ze ziadnu.

pravdasom

3. a 4. príspevok je pravda, či sa ti to páči alebo nie. pravda je taká, že naozaj umrieš. všetci umrieme. a ďalej, že ty nežiješ, ale umieraš strachom. ten sa tvorí v mozgu, čo je tiež orgán a zlyháva ti. tak čo sa tu vzrušuješ?
aby ti úplne nezlyhal - smer psychiater, psychológ

Tutenstein_xD

radsejbeznicku ak sa takto zabávaš, tak ťa úprimne ľutujem, že si nevieš nájsť ako zábavku niečo úplne iné. Človek ak sa chce zabaviť, tak si zahrá počítačovú alebo konzolovú hru, ide do kina, do baru s kamarátmi na pivo, pozrie si film, prečíta si knihu, zapne hudbu, ide bicyklovať, korľulovať, plávať, prechádzať sa. Ty si vymýšľaš nicky a píšeš nezmyslené komentáre. Perfektná zábavka teda. Sa musíš poriadne nudiť teda.

radsejbeznicku

tutifruti - mimochodom to oslovenie sa mi paci. Mozno si ho necham. Ja sa takto zabavam. Nie je to porucha. Nikoho neurazam. Nerobim dusno. Nepisal som do tejto temy. Ti dalsi su agresivnejsi ako ja.