5G sieť

Príspevok v téme: 5G sieť
terka199

Ako vnímate príchod 5G siete na Slovensko? Zaoberáte sa niekto tým aké sú jej následky a nežiadúce účinky? Či sa len tešíte na rýchly internet, rýchly prenos dát, rozsiahle pokrytie, kvalitný signál?

Mňa to osobne veľmi desí a naozaj nikde nevidím ani fóra ani nejaké informácia, ale ani nejaký záujem o to, čo to okrem spomínaných výhod prináša.
Zvykla som si, že Slovač je ľahostajná voči nízkym platom nebúri sa voči tomu, ľahostajná voči človeku, ktorému príde zle na ulici ale toto je naozaj väčšie ..
Mám strach o mojich blízkych o všetkých ľudí, väčšinu to nezaujíma .. o prírodu, rastliny, zvieratá

5G prináša:
- zvýšenú elektromagnetickú radiáciu
- zvýšený výskyt šedého zákalu
- rakovinu mozgu a iné druhy rakovín
- neplodnosť
- kožné problémy (koža absorbuje 90% zvýšenej radiácie)
- mutácia DNA
- bunkový stres
- depresie
- poruchy pamäte
....

TO TU CHCEME UŽ VŠETCI POZOMIERAŤ VLASTNOU VINOU??
CHCELA BY SOM S Tým Niečo UROBIŤ, NO SAMA veľa nezmôžem .. .

Napr. V Poľsku premiér podpísal globálnu výzvu na zastavenie 5G sieti ..verím, že k tomu dospejeme aj my...
.. lebo tu z toho svinstva fakt zmutujeme, je to horšie ako ja neviem možno aj tie všetky pohlavia a rody aké sa vymýšľajú,, takto znetvoriť, znevážiť ...

elektrosmog

Faith Hater: Vlákna pohlcujú mikrovlny kvôli svojmu tvaru a nie kvôli tomu že elektrický izolujú. Z Google play si nainštaluj do mobilu Wifi analyzer, a zmeraj si to. Napriklad play.google.com .

Tiež som rozmýšľal na čo by boli dobre brnenia, pretože sedieť na koňovi a oháňať sa mečom sa v tomto nedá. Alobalove riešenie môže naopak zosilniť mikrovlny kvôli odrazom. Preto sú na steny lepšie grafitove nátery, ktoré aj pohlcujú.

Faith Healer

Elektrosmog, evidentne o tom vieš tiež H, hovorím, že sa obaľ do alobalu a budeš odrážať všetko od ELF až po SHF, až tomu rozumieš...
železná košeľa má krúžky tak nahusto, že to skoro dokonale odráža všetko, to si zapíš za ušiská...alebo si daj brnenie! /to je dokonalá ochrana :-)/
A aby tkaniny boli nahusto s kovovými vláknami, tak také sa nerobia, iba riedko pretkané s tenučkým vláknom kvôli elektrostatike...mám také aj tričká a aj staršie typy montérok, antistatické.
"a vďaka izolačným vláknami mikrovlny aj pohlcujú"...väčšiu somarinu som už dávnejšie nečítal, tie izolačné vlákienka tú energiu pohltia "ako nič"...a bez nejakého dalšieho vyžiarenia či oteplenia...
To také hovadiny boli napísané aj na Badatel.net kam chodí Terézia99...už po pár článkoch mi bolo jasné, čo za fakt web pre úplných laikov to je!

terka199

Faith Healer:
si jednoducho troll. Chytáš ľudí za nesprávne napísané slovo. Nrtreba vedieť všetky hodnoty a všetky vlny. Obsah je jasný a tvoj plytký názor a bagatelizáciu problému neberiem.
pre teba: www.badatel.net

elektrosmog:
je to ťažké, ja osobne rozmýšľam nad životom niekde na samote, resp. otvorenej ploche kde to nie je husto osídlené a hlavne kde nie sú bytovky, vysoké budovy, stožiare, semafory kde sa tieto antény budú umiestňovať. Zrejme v práci sa tomu človek nevyhne. Našiel si k tomu dobrý článok, chválim, idem si ho uložiť. Viem, že aj istá firma No CHOICE začala vyrábať oblečenie so špeciálnymi membránami, ktoré ochráni človeka (vyzerá moderne a nie je na nich badateľný rozdiel medzi bežným oblečením) .. Prototypom je mikana so zazipsovateľnou kapucňou, ktorá ochráni organizmus, oči aj mozog pred elektromagnetickými vlnami od 30MHz do 10000MHz. materiál sa pekne trblice, v zložení sú aj častice striebra. Túto mikinu by mala daná firma čoskoro uviesť na svoj trh. Len či sa to bude dať objednať na Slovensko a či ju človek zvládne nosiť každý deň.
www.nochoicestore.com ... zatiaľ tam majú len klasické oblečenie ale na jednej stránke uvádzajú zavedenie ochranného oblečenia.

Rudiger:
super stránka, tú som čítala kedysi ako prvú...

elektrosmog

Železné krúzka majú veľké oká, prepustia milimetre. Veľkosť oka musí byť 10 krát menšia ako vlnova dĺžka ktorú má tienit, radšej 100 krát. Tkaniny s množstvom kovových vlákien majú podstatne menšiu vzdialenosť, a vďaka izolačným vláknami mikrovlny aj pohlcujú. Riešenia typu alobalova čiapka majú nevýhodu rezonancie a indukcie, chýba tam útlm.

Ak by si ovládal základy elektrotechniky, tieto samozrejmosti ti nemusím písať. Si hlúpy troll a ľudia ťa.neberu vážne.

Faith Healer

Ja Ti dám trola!....Ty chumaj.
Ty sa musíš celý obliecť do oblečenia zo železných krúžkov, aby si vedel chodiť a zároveň odrážal všetok "elektrosmog", Ty....elektrosmog! :-)