5G sieť

Príspevok v téme: 5G sieť
terka199

Ako vnímate príchod 5G siete na Slovensko? Zaoberáte sa niekto tým aké sú jej následky a nežiadúce účinky? Či sa len tešíte na rýchly internet, rýchly prenos dát, rozsiahle pokrytie, kvalitný signál?

Mňa to osobne veľmi desí a naozaj nikde nevidím ani fóra ani nejaké informácia, ale ani nejaký záujem o to, čo to okrem spomínaných výhod prináša.
Zvykla som si, že Slovač je ľahostajná voči nízkym platom nebúri sa voči tomu, ľahostajná voči človeku, ktorému príde zle na ulici ale toto je naozaj väčšie ..
Mám strach o mojich blízkych o všetkých ľudí, väčšinu to nezaujíma .. o prírodu, rastliny, zvieratá

5G prináša:
- zvýšenú elektromagnetickú radiáciu
- zvýšený výskyt šedého zákalu
- rakovinu mozgu a iné druhy rakovín
- neplodnosť
- kožné problémy (koža absorbuje 90% zvýšenej radiácie)
- mutácia DNA
- bunkový stres
- depresie
- poruchy pamäte
....

TO TU CHCEME UŽ VŠETCI POZOMIERAŤ VLASTNOU VINOU??
CHCELA BY SOM S Tým Niečo UROBIŤ, NO SAMA veľa nezmôžem .. .

Napr. V Poľsku premiér podpísal globálnu výzvu na zastavenie 5G sieti ..verím, že k tomu dospejeme aj my...
.. lebo tu z toho svinstva fakt zmutujeme, je to horšie ako ja neviem možno aj tie všetky pohlavia a rody aké sa vymýšľajú,, takto znetvoriť, znevážiť ...

Brigita232

Faith Healer ani si nedokážeš predstaviť, aký su mi ľudia tvojho zmýšľania ukradnutí...Keby si len tušil, ani ťuk by si mi už nenapísal. Sladká nevedomosť, oj, to musí byť krásny život...O to horšie bude prebudenie :D

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Brigita232

Terka si moj clovek, roky sledujem co sa tu deje, je to genocida a nech si hovori kto chce co chce, mna to nezaujima, mam svoj nazor a nemenny. Elity potrebuju 10% otrokov, zbytok sme kobylky ktore vyzieraju planetu, taka je pravda mili neveriaci Tomasi. Precitajte si nieco o Agende 21, je to dlhorocny plan, precitajte si Kalegriho plan a premyslajte , ci sa to uz nedeje nahodou a o co tu ide. Mimochodm aj Merkelova dostala Kalegriho cenu....
www.czechfreepress.cz

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

terka199

Faith Healer s philips: Myslíte, že sa netreba báť, tu je panika na mieste. Hoci Slováka len tak nič nerozhádže. uz len 4G narúša molekuly vody, 5G bude narúšať molekuly kyslíka (globalne otepľovanie..)

5G znamená byť v mikrovlnke, viete čo sú to elektromagnetické vlny s dĺžkou nad 30GHz, 5G bude využívať pomerne vyšie hodnoty. Tieto vlny budú prechádzať cez steny, koža človeka je oproti stene nič, čiže welcome rakovina.

Rádiofrekvenčné žiarenie 4G siete už teraz negatívne vplýva na vtáky a včely.
.... tieto polia ovplyvňujú voľne žijúce zvieratá. Štúdie zistili, že dochádza ku zmene v navigačných schopnostiach vtákov a rušeniu včelích kolónií.
Ľudská pokožka "vníma" milimetrové vlny, sú aj prenosné absorbované v potných kapilárach.

Je množstvo dôkazov od vedcov a lekárov , kt. sa pozpisali pod zastavenie 5G o tom, že táto technológia škodí ľuďom a životnému prostrediu. Je známe, že 5-milimetrová vlna otepľuje oči, kožu a semenníky... počet vciel a vtákov sa zníži.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

robot

philips : Šíriš demagógiu o neškodnosti 5G? Vieš čo je to rezonancia a fraktálová anténa? Vieš prečo umierajú vtáci a včely?

philips

Stop šíreniu paniky, toto 5G nemá dostatočnú energiu aby spôsobilo poškodenie DNA, zas to nepreháňajte, ľudia...