5G sieť

Príspevok v téme: 5G sieť
terka199

Ako vnímate príchod 5G siete na Slovensko? Zaoberáte sa niekto tým aké sú jej následky a nežiadúce účinky? Či sa len tešíte na rýchly internet, rýchly prenos dát, rozsiahle pokrytie, kvalitný signál?

Mňa to osobne veľmi desí a naozaj nikde nevidím ani fóra ani nejaké informácia, ale ani nejaký záujem o to, čo to okrem spomínaných výhod prináša.
Zvykla som si, že Slovač je ľahostajná voči nízkym platom nebúri sa voči tomu, ľahostajná voči človeku, ktorému príde zle na ulici ale toto je naozaj väčšie ..
Mám strach o mojich blízkych o všetkých ľudí, väčšinu to nezaujíma .. o prírodu, rastliny, zvieratá

5G prináša:
- zvýšenú elektromagnetickú radiáciu
- zvýšený výskyt šedého zákalu
- rakovinu mozgu a iné druhy rakovín
- neplodnosť
- kožné problémy (koža absorbuje 90% zvýšenej radiácie)
- mutácia DNA
- bunkový stres
- depresie
- poruchy pamäte
....

TO TU CHCEME UŽ VŠETCI POZOMIERAŤ VLASTNOU VINOU??
CHCELA BY SOM S Tým Niečo UROBIŤ, NO SAMA veľa nezmôžem .. .

Napr. V Poľsku premiér podpísal globálnu výzvu na zastavenie 5G sieti ..verím, že k tomu dospejeme aj my...
.. lebo tu z toho svinstva fakt zmutujeme, je to horšie ako ja neviem možno aj tie všetky pohlavia a rody aké sa vymýšľajú,, takto znetvoriť, znevážiť ...

elektrosmog

Poradíte mi ako sa chrániť proti milimetrovým vlnám? Cez ťažké stavebné materiály a tepelné zrkadlá skiel neprejdu. Treba vyriešiť prienik cez rámy okien a cez dvere, a nejaké vodivoutlmove oblečenie na ulicu. Doteraz sa používali husté tkaniny s kovovými vláknami, ale cez tie už milimetre prejdú.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

terka199

Kalgan1:
unáhlené závery? čakať na nejaké dáta? už netreba 5G sa testuje momentalne v BB kraji. Je to uz realita, uz len to celoplosne pokryt... satelity na blokoch ani o tom nebudes vediet. Cize ak sa chcu skumat nejake data tak je pravy cas, no ked uz tu budu nasledky v priamom prenose ze istu dobu tak to je uz neskoro sa vysledkami dat zaoberat..

Kalgan1

Minimalne este vela toho o tom nevieme, ale vyzera to zatial byt trocha unahlene a nemali by sme to celoplosne zavadzat dokym nebudeme mat vyssiu istotu, ze to nie je priamo zdraviu skodlive... Urcite by som sa moc neponahlal so zavadzanim tohto systemu dokým nebudeme mat viac dát a vyskumov.

www.radiationhealthrisks.com

www.digitaltrends.com

www.sciencealert.com

interestingengineering.com

ajja

Veru tak cim dalej tym je to horsie, kazdy druhy rakovina, 5G siet, to sa uvarime vsetci zaziva, taka silna davka co prechadza cez kozu, dalej vtaky, zvierata, stromy, to vsetko bude mat na to vply, len my tupci si nechame na hlavy nasrat, o nic sa slovac nezaujima, cumi do telky na tie bludy a klamstva.

terka199

Faith healer:
nezažaluje ma nikto, máš pocit, že budeš len falošne ohrozený na zdraví a živote? Ak aj začíname na tejto hodnote tak je to pre mňa už tiež dostatočné na to aby som to šírila a budem to šíriť, ale cca polovičné žiarenie z mikrovlky je málo? a áno ak náhodou začíname (čo je taká info z mainstreamu, akože Lidl je jednotka v čerstvosti - bludy, klamstvá) na 700MHz a kde skončíme??? .. kde bude začiatok 6G? Nemusím sa rozumieť do všetkých skratiek žiarení, vĺn a neviem čoho, mne už sedliacky rozum a pud sebazáchovy a všetky ostatné nežiadúce účinky a všetko čo sa deje okolo mi stačí, na to aby som 5G neuznávala, šírila o nej info ďalej, osvetu a tak proti tomu bojovala... ešte sa nechcem sťahovať na Sibír tam dúfam, neurobia takéto vyhladenie pokusných králičkov. Človek nemusí vedieť veľa o mikrovlnkách, stačí si uvedomiť, že by si sa do nej nezavrel ani na 10 sekund, ani keby žiarila len na 1/3 (akože 1/3, to je taký fakt o MHz zo slovenských mainstreammových stránok, skús zahraničné alternatívne média, kde sa o tom bavia bez cenzúry a hlavne v štátoch kde podpísali globálnu výzvu na zastavenie 5G sieti - asi zosrandy že?? hmmm..

Brigita232:
Ďakujem. Ja to všetko študujem a zaujímam sa len pár rokov aj s priateľom. Je veľmi dobré, že sú ľudia, čo ma chápu a súhlasia so mnou. Čiže tiež si môj človek. Treba sa vzdelávať nie len z televíznych novín, stránok operátorov, tam všetko vyzerá nevinne - 5G super vecička - to je mainstream. Presne elity nech prežijú zvyšok sme tu nepotrební. Zvyšok je práškovaný, stravuje sa odpadom, robí od mrku do mrku za smiešne peniaze, zabíjaní očkovaním tvoreným z bludov a chemoterapiou ... Elity to tu riadia, oni nekonzumujú to, čo mi, nedýchajú to čo mi, píšu históriu ľudstva a sveta už dlhé stáročia aj ďalší vývoj je pekne krásne naplánovaný, puzzle postupne zapadajú ... niektorí ľudia sa neprebudia dbajú na detajli ako je správnosť mena ale uniká im pointa :D nevedomosť bude záhuba lebo televízne noviny, mainstream, škoda že ľudia občas neotvoria oči a nesiahnú po alternatívnych zdrojoch ... Pekný dník Brigita, ďakujem za podporenie môjho názora, nečakala som tu niekoho s podobným zmýšľaním :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.