Nedostatočna erekcia - urolog?

Príspevok v téme: Nedostatočna erekcia - urolog?
Jerrry

Zdravím, ako už názov temy naznačuje mám dlhšiu dobu problém udržať erekciu. Je to hlavne jeden z dôvodov prečo som sa rozišiel s priateľkou, hlavne som ju nechcel obmedzovať mojim hendikepom :( (chápala ma a chcela mi pomôcť, posielala ma za urologom) ale ja som si stale hovoril že je to len o psychike a taktiež mám ako keby blok a hanbím sa isť k lekárovi...Vela krát sa mi stalo že sme išli na to a po piatich.minútach mi proste ochabol a koniec. Možno mám nesostatok testosterónu. Niekde som čital že to može byť spôsobené aj častým masturbovaním a som proste zvyknutý na moju ruku...netuším. Hlavne sa bojím hladať si nejaku novu známosť keď mám takýto problém. Ale vstupil som si do svedomia a rozhodol som sa s tym niečo spraviť a tak sa pýtam či máte s týmto niekto skúsenosti, poprípade nejake odporučenie na urologa v bb alebo okolí? Inak mám 24 Ďakujem ;(

Jerrry

Nefajčim, nepijem, nemam problem s močením, športujem.. Prostata v 24ke? Dúfam že sú to len cievy, aj keď neviem čo to obnáša.

petronneta

Fajčenie, Alkohol?
Nebývaš nadmerné smädný, napriek tomu, že veľa piješ? Problém s močení nie je?
Vychádza mi z toho cukrovka, prostata alebo cievny problém. Mal by si to riešiť, lebo v ohrození je nielen Tvoja sexualita, ale zdravie všeobecne.

petronneta

Keď nemáš ani ráno, potom to nie je zo stresu, ale je potrebné to riešiť. K lekárovi by si mal ísť čo najskôr.

Jerrry

Presne tak bol som frustrovany a ona milovala sex. Vobec to nebola rana pod pás, proste to chápala a ja som ju nechcel nijako obmedzovať. A predsa som napísal že to bol iba jeden z dôvodov.. No a k tej rannej erekcii napišem asi tolko že žiadnu nemávam. Keď si pomyslim že v 17tich rokoch mi stačilo pozrieť sa na babu a mohol som používať penis ako vešiak.. Nechápem prečo je to tak. Som predsa zdravý chalan, nepijem , nefajčím , pravidelne chodim plávať, páčia sa mi baby ako každemu normálnemu chalanovy...

MiroBL

Petroneta ale do vztahu patri aj sex a ked chlapovi nechce stat tak co ma baba robit?
Ked tuzba vola tak je normalne ze sa chcu dvaja partneri milovat a ked jeden ma dlho problem tak druheho to zacne casom frustrovat a hlada inde ..co mi z takeho frajera co mu nechce vobec stat ..?
Da sa cakat pol roka/rok ale ked ani to dotycny nechce riesit tal jedine rozchod ..

petronneta

môže to byť aj stresom. Ale skús toho urológa. Inak ráno by si mal mať aspoň 5 krát do týždňa erekciu.
A rozchádzať sa preto s priateľkou je úder pod pás. Pre ňu. Ona Ťa nemá rada pre Tvoje genitálie, ale ako človeka.