Nedostatočna erekcia - urolog?

Príspevok v téme: Nedostatočna erekcia - urolog?
Jerrry

Zdravím, ako už názov temy naznačuje mám dlhšiu dobu problém udržať erekciu. Je to hlavne jeden z dôvodov prečo som sa rozišiel s priateľkou, hlavne som ju nechcel obmedzovať mojim hendikepom :( (chápala ma a chcela mi pomôcť, posielala ma za urologom) ale ja som si stale hovoril že je to len o psychike a taktiež mám ako keby blok a hanbím sa isť k lekárovi...Vela krát sa mi stalo že sme išli na to a po piatich.minútach mi proste ochabol a koniec. Možno mám nesostatok testosterónu. Niekde som čital že to može byť spôsobené aj častým masturbovaním a som proste zvyknutý na moju ruku...netuším. Hlavne sa bojím hladať si nejaku novu známosť keď mám takýto problém. Ale vstupil som si do svedomia a rozhodol som sa s tym niečo spraviť a tak sa pýtam či máte s týmto niekto skúsenosti, poprípade nejake odporučenie na urologa v bb alebo okolí? Inak mám 24 Ďakujem ;(

Amoremioo

Freko a by som povedala, ze to je este lepsie riesenie! Lebo po doktoroch sa potom dlho vlacis a musis tam 4 hodiny cakat a to je na nervy :/

hreko

ked je nedostacujuca erekcia tak v niekolkych pripadoch ani netreba ist k urologovi. staci zbehnut do lekarne a kupit si tabletky ako som to spravil aj ja. lekarnicka mi poradila erekton max a fajne su. erekcia je fajn, zena je rada a taktiez aj ja:-D

FrantiskaMokra

uzivaju sa podla potreby zitnanka, ked planuje chlap so zenou pohlavny styk...odporucaju sa vypit 4 tabletky, ale niekomu stacia aj 2, takze to treba odpozorovat a podla toho si davat..ale pokial by si mala s muzom pohlavny styk kazdy den, tak aj kazdy den ich moze uzivat..nic sa mu z nich nestane...

zitnanka58

Františka tak už viem o aké tabletky ide. Pokiaľ ti to teda nevadí, tak si môžme aj tu písať. To sa ako užívajú takéto tabletky? Nejako pravidelne každý deň alebo len v určený deň??

FrantiskaMokra

zitnanka to su tiez tabletky, na povzbudenie erekcie...no obsahuju viac L-argininu, takze by mali byt ucinnejsie a lepsie ako ostatne...moj drahy uz predtym jedny ine vyskusal a tie nic moc a tieto ked si dal cez vikend, tak to bola sila...ozaj boli lepsie...ako chces, kludne si mozme vymenit kontakt, ale mne to nerobi problem ani tu si o tom pisat...ako ty chces...

zitnanka58

Františka a to je čo za lieky prosím ťa?? A aj pomohli, keď ste ich cez víkend chceli skúšať? Ak ti je blbé o tom písať verejne, tak si môžme vymeniť e-mailový kontakt.

FrantiskaMokra

lojniss no to keby viem, tak ich ani nekupujem..ale vies ako, clovek zufali kupi prve co mu predaju a potom si bucha hlavu...dnes pojdem kupit ten erekton a cez vikend vyskusame...dakujem ti este raz za pomoc...

lojniss

Frantiska tak to ste zle tablety kupili. Tieto zvysuju aj vykon. Muz je po nich vykonnejsi a dlhsie vydrzi. Nic ine vam neostava iba ich vyskusat :) :)