Nedostatočna erekcia - urolog?

Príspevok v téme: Nedostatočna erekcia - urolog?
Jerrry

Zdravím, ako už názov temy naznačuje mám dlhšiu dobu problém udržať erekciu. Je to hlavne jeden z dôvodov prečo som sa rozišiel s priateľkou, hlavne som ju nechcel obmedzovať mojim hendikepom :( (chápala ma a chcela mi pomôcť, posielala ma za urologom) ale ja som si stale hovoril že je to len o psychike a taktiež mám ako keby blok a hanbím sa isť k lekárovi...Vela krát sa mi stalo že sme išli na to a po piatich.minútach mi proste ochabol a koniec. Možno mám nesostatok testosterónu. Niekde som čital že to može byť spôsobené aj častým masturbovaním a som proste zvyknutý na moju ruku...netuším. Hlavne sa bojím hladať si nejaku novu známosť keď mám takýto problém. Ale vstupil som si do svedomia a rozhodol som sa s tym niečo spraviť a tak sa pýtam či máte s týmto niekto skúsenosti, poprípade nejake odporučenie na urologa v bb alebo okolí? Inak mám 24 Ďakujem ;(

naggg37

Tabletky na erekciu - tonzes.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Zytax funguje aj za nižšiu cenu.

berca

Predtym sme sex mavali tak kazdy druhy den a teraz ho sotva mame raz za tyzden a niekedy ani to nie. Velmi ma to mrzi, uz som mu o tom hovorila ale on sa jednoducho vyhovori, ze je unaveny, ze to vobec nie je problem vo mne ale v nom, ze nema taku chut na sex ako kedysi. Vobec neviem co mam robit :-(

hreko

moze to byt sposobene aj tou erekciou berca ale zase na druhej strane za tym moze byt aj uplne nieco ine. no ak vas vztah dobre klape, tak by za tym ina zena nemala byt. predtym ste mali ako casto sex? s muzom si sa rozpravala, preco uz nema na teba chut? v prvom rade by si mu mala povedat, co ta trapi a ze si si vsimla, ze uz sex nemavate tak casto ako predtym.

berca

No mne by ste mohli poradit. Vsimla som si na mojom chlapovi, ze uz nema taku chut na sex - moze to byt tiez sposobene nedostatocnou erekciou??? Alebo mam za tym hladat nejaky iny problem??

Amoremioo

Freko mne veru nemusis nic viac pisat. Viem vsetko o tych tabletkach. Ale tak mozno niekto bude potrebovat tvoju pomoc, tak potom poradis.

hreko

v tom pripade ti uz nemam co viac napisat. po pravde som si myslel, ze ich nebudete poznat, ale ked poznate, tak to je len super!

Amoremioo

Freko ano poznam tabletky erekton max. Moj drahy poskusal uz aj ine tabletky, ale tieto mu najviac vyhovuju, tak teraz momentalne tiez frci na nich. V baleni je sice malo tabliet, ale on si kupi viac krabiciek a potom ich ma na dlhsie obdobie. Som rada, ze sa nehanbi za to, ze musi taketo tabletky uzivat, lebo je to normalna vec.

zitnanka58

Františka a prečo sa teda odporúčajú až 4, keď niektorým stačia 2 tabletky? Je teda lepšie začať s 2mi alebo hneď so 4mi? Teraz som z toho zmätená ://