Nedostatočna erekcia - urolog?

Príspevok v téme: Nedostatočna erekcia - urolog?
Jerrry

Zdravím, ako už názov temy naznačuje mám dlhšiu dobu problém udržať erekciu. Je to hlavne jeden z dôvodov prečo som sa rozišiel s priateľkou, hlavne som ju nechcel obmedzovať mojim hendikepom :( (chápala ma a chcela mi pomôcť, posielala ma za urologom) ale ja som si stale hovoril že je to len o psychike a taktiež mám ako keby blok a hanbím sa isť k lekárovi...Vela krát sa mi stalo že sme išli na to a po piatich.minútach mi proste ochabol a koniec. Možno mám nesostatok testosterónu. Niekde som čital že to može byť spôsobené aj častým masturbovaním a som proste zvyknutý na moju ruku...netuším. Hlavne sa bojím hladať si nejaku novu známosť keď mám takýto problém. Ale vstupil som si do svedomia a rozhodol som sa s tym niečo spraviť a tak sa pýtam či máte s týmto niekto skúsenosti, poprípade nejake odporučenie na urologa v bb alebo okolí? Inak mám 24 Ďakujem ;(

lojniss

Tomino tie tabletky, ktore si tu spomenul uziva aj moj drahy. Tiez mal problemy s erekciou ale od kedy si ich dava, tak je to o mnoho lepsie :) Jerrry mal by si vyskusat ;)

Jerrry

Hej no až za dva mesiace maju volny termin, aj to vraj budem čakať v čakárni minimalne 3 hodiny.. silne sa domnievam že mám asi naozaj nejaky problém s cievami. Vyskúšal nejakú tabletku od kamaráta ktorý ma uistil že mi to pomôže, a naozaj to aj pomohlo. Povedal mi že všetky tieto tabletky na erekciu nejako stimuluju cievy v penise alebo ich proste nejako rozťahujú aby tam lepšie prúdila krv a tým možem udržať erekciu. Nie som doktor ale príde mi to celkom logické :) Dúfam že mi ten urolog pomôže a nebudem čakať dva mesiace zbytočne.

tomino874

Fú, tak keď nemáš žiadnu erekciu, tak fakt ten doktor bude najlepšia voľba. Ale že až za dva mesiace? To budeš dosť dlho čakať. Skús tie tabletky, možno aspoň o niečo to bude lepšie. Kamaráti mi spomínali erekton max, že tie sú dobré. Keď ty nemávaš erekciu, tak ti možno ani nepomôžu ale za skúsenie to podľa mňa stojí.

Jerrry

A v sexe to bolo vždy tak že mi stal 5 min a potom keď sme zmenili polohu tak mi ochabol a koniec, vždy a za každým rovnaky scenár.. S tabletkami mi aspoň stojí ale ide to do peňazí a nechcem byť od nich závyslí. Teraz kvoli tomu nemam ani žensku takže som na tom aj psychicky dosť zle. viem že nie je všetko len o sexe ale chcem si trochu uživať kym som mladý. Ach jaj.

erekcia154

najprv maly test: mas ranne erekcie? budis sa s erekciou, ktora trva min. niekolko minut? ak ano, si fyzicky uplne v poriadku a je to len mentalny problem. ak si nemal tvrdu erekciu poslednych trebars 30 ran, tak je to fyzicky problem a treba ist k urologovi. mozno to vyliecit zakrokom, alebo tabletkami.

tomino874

Chlape radím ti, čím skôr navštív doktora a keď budeš po zdravotnej stránke ok, tak vyskúšaj nejaké tabletky na podporu erekcie. Poznám pár chlapov, ktorý mali takéto problémy a boli zdravý. Tabletky im pomohli a teraz žijú normálny život ako všetci ostatní. Obrábajú ženy každý deň:DDD

Yani

Ahoj ja TM trpím už 7 rokov... Už toľko som nemal sex. Je mi 33...A prevažne masturbujem dosť.. Za tie roky maximálne oral a to už to zúfalstva na nejakom priváte... Ale nepostavil nikdy... Strach s urológa neviem prekonať

Jerrry

Nefajčim, nepijem, nemam problem s močením, športujem.. Prostata v 24ke? Dúfam že sú to len cievy, aj keď neviem čo to obnáša.