Je pre muzov prirodzene pokukovat po inych?

Príspevok v téme: Je pre muzov prirodzene pokukovat po inych?
takytoproblem

Asi to bude otazka skor na muzov, nech mi objasnia trochu svoje zmyslanie. Ale zaujima ma aj ako to vnimate vy zeny vo vztahu.

Nie je zvlastne, ked muz ktory svoju frajerku lubi a dokazuje jej to sa zaroven zaujima o ine zeny, pravidelne si pozera na socialnych sietach ich profily, fotky? Napriklad zeny ktore sa mu v minulosti pacili a nic z toho nebolo, alebo take s ktorymi mal nieco kedysi alebo take ktore ani nepozna osobne ale zjavne sa mu pacia. A je to dlhodoba zalezitost. Ano niekto povie ze ked ma lubi a dokazuje mi to a nepodvadza to mi ma stacit, ale z tohto mi je stale smutno lebo mi tym nepriamo dava najavo ze mu nestacim, ze nevie zabudnut na ine z minulosti alebo ze mysli casto na ine. Ved ak mi niekto opacneho pohlavia nebeha myslou nestalkujem ho nie? Ide o to kam niekomu zachadzaju pocas dna myslienky..

Ja viem tiez ocenit aj krasu a kvality inych chlapov, ale nijak extra ma nazujimaju. Nerozmyslam "ake by to bolo keby"... neflirtujem, nefantazirujem, nie preto ze by som sa krotila ale preto lebo to tak jednoducho necitim, kedze svojho muza mam staci mi, aj ked nie je dokonaly ale lubim ho takeho aky je.

Aky je vas nazor na to? Tolerovali by ste to?

takytoproblem

Nieje to podla mna v poriadku.Ale zazila som nieco podobne, s priatelom a vysvetloval mi stale ze teraz ked chodi so mnou tak minulost nezahodi , takisto si pisal s byvalkou ze vraj len tak ako sa ma.Tiez mi to vadilo ze byvala, tak naco ju riesi, no vraj s nou chodil 2 roky a poznal ju a chcel len vediet ako zije a tak.Takze ja neviem teda.Ona ho nechala, mozno len jej chcel dokazat ze urobila chybu, alebo chcel vidiet ze sa ma zle ze ho nechcela a tak jej treba.Hocico to moze byt.Mozno aj on chce iba vidiet tie holky ze sa maju zle a ze ho nechceli.Hocco.Ja ten pocit nepoznam lebo mna nikto nenechal.A tak neviem ako by som sa chovala ja.Mozno aj ty tak.To je neporozumenie v tomto.

topmanager

Len človek nie je zamilovaný celý život. Pritom verný byť môže. Áno, obzriem sa, áno paci sa mi aj iná. To neznamená, že s ňou budem dačo mat. Na kvalitný vzťah nestačí výzor, ktorý sa vekom aj tak mení. Treba porozumenie, a to v takej miere ako od manželky nedostanem.

Kalgan1

Ked som do zeny zalubeny a sme spolu, tak existuje pre mna len ona. Druhe zeny proste len chodia po ulici okolo mna a ja ich vnimam len ako beznych chodcov, pozeram sa pred seba kam idem. Ked som bol s frajerkou, tak som chcel co najviac pozerať na nu... Samozrejme, kedze som teraz nezadany, tak sa pozeram po inych zenach, ale skor ma na nich musi zaujať tvár nez cecky, zadok, nohy.
ALE: ludia su rozni. Jeden spolocny menovatel na vsetkych muzov a na vsetky zeny neezistuje. Kazdy sme ini.
Ked ta to tak stve, tak sa s nim o tom porozpravaj. Ak to nepomoze su len 2 moznosti: bud sa a tym zmieris alebo toho typka posles prec.