Je pre muzov prirodzene pokukovat po inych?

Príspevok v téme: Je pre muzov prirodzene pokukovat po inych?
takytoproblem

Asi to bude otazka skor na muzov, nech mi objasnia trochu svoje zmyslanie. Ale zaujima ma aj ako to vnimate vy zeny vo vztahu.

Nie je zvlastne, ked muz ktory svoju frajerku lubi a dokazuje jej to sa zaroven zaujima o ine zeny, pravidelne si pozera na socialnych sietach ich profily, fotky? Napriklad zeny ktore sa mu v minulosti pacili a nic z toho nebolo, alebo take s ktorymi mal nieco kedysi alebo take ktore ani nepozna osobne ale zjavne sa mu pacia. A je to dlhodoba zalezitost. Ano niekto povie ze ked ma lubi a dokazuje mi to a nepodvadza to mi ma stacit, ale z tohto mi je stale smutno lebo mi tym nepriamo dava najavo ze mu nestacim, ze nevie zabudnut na ine z minulosti alebo ze mysli casto na ine. Ved ak mi niekto opacneho pohlavia nebeha myslou nestalkujem ho nie? Ide o to kam niekomu zachadzaju pocas dna myslienky..

Ja viem tiez ocenit aj krasu a kvality inych chlapov, ale nijak extra ma nazujimaju. Nerozmyslam "ake by to bolo keby"... neflirtujem, nefantazirujem, nie preto ze by som sa krotila ale preto lebo to tak jednoducho necitim, kedze svojho muza mam staci mi, aj ked nie je dokonaly ale lubim ho takeho aky je.

Aky je vas nazor na to? Tolerovali by ste to?

Xxl

Mile dievcence, ak ma chlapec na fcb alebo instagrame za priatelov 500 ludi z toho 98% tvoria zeny vo veku 25-30rokov kocky fotene v spodnom pradle, mate istotu, ze vam muz neni verny...Ked si pozrem profil muza, co ma za priatelov a koho sleduje na IG hned viete s kym mate docinenia.Ja na Instagrame sledujem 177 stranok z toho je jeden muz, fitnestrener z USA co ma sexi postavu a to je vsetko.1??takze podla toho sa zariadte.A ze si pozera fotky byvalej, ja som si rok pozerala fotky byvaleho, lebo som donho bola stale zalubena a to asi kazdy den som navstivila jeho profil. Viem je to prehnane, ale medzitym sa mi aj ozyval, takze sme boli napoly v kontakte

Innna

Nieje to prirodzene preto odporucam vsetkym zenam budte radsej same neviazte sa do vztahu lebo to nema zmysel chlap nema rozum je nastaveny od prirody aby oplodnoval co najviac samic preto vzdy hlada a obzera nove a nove objekty jeho pudov . A Opakujem kazdy jeden je taky neverte reciam ze nieje po rokoch to zacne ked si vas obkuka a uz bude potrebovat na pozeranie novu a novu zenu . To len zeny veria v pravu lasku a myslia si ze ten ich ma oci len a len pre nich ...a chlapi keby mohli tak by mali styk zo vsetkym naraz co sa hybe a zije a do vsetkych otvorov

Luciiiiiik

Je to choré. Ja by som netolerovala také niečo partnerovi, asi nevie zabudnúť na minulosť a stále sa k nej vracia, porovnáva.

NikA-28

No ja si myslim, ze to proste nie je normalne a ako pise zakladatelka, ze si pozera zeny, ktore pozna/poznal...mna by islo roztrhnut od nervov, lebo to je uz proste nejaka aj citova vazba, nielen ze ta dobre vytera alebo daco no..

takytoproblem

haaha - ja sa zamyslat nemusim, pokial ide o sex, ten mam rada a nikdy z anas vztah sa nestalo, ze by som nemala chut, klape nam to takze tu problem nebude ;)

haAha

Čo chlap nedostane doma, hľadá inde. Ženy čo vám chlapi pokukujú, zamyslite sa nad tým koľkokrát vás bolela hlava, chceli ste spať, mali ste menzes, boli ste nervóze a neviem ešte aké výhovorky.