Kojenie na verejnosti

Príspevok v téme: Kojenie na verejnosti
lianka321

Su prazdniny, cize kidshouse plny deti. V strede na stolickach otrcena zena, obe prsa vonku
Kojila dve deti. Bolo mi trapne. Asi ako 99% percent dospelych a detom/ chlapcom ktori tam boli. Moja mama by sa za nu hanbila tiez. To kde sme sa dostali? To uz je fakt na zamyslenie. To je taky problem prekryt sa satkou a ist na miesto, ktore btw na kojenie maju v kidshouse vyhradene...
Si predstavte, ze by nasi chlapi zacali chodit holi, to uz sa fakt rovno mozme vsetci povyzliekat. Hanbim sa, ze sa nasa spolocnost posunula talymto smerom.

violetrose

ja len vyvraciam tvoje tvrdenie (predpokladám, že som ti zase nahrala) :), si sa inak musela dosť nejakej pozerať, keď si si to až tak všimla...

violetrose

vidíš antiloopa v Afrike chodia kľudne ženy vyzlečené aj do obchodu alebo kdekoľvek :D možno aj naháňať antilopy :)

antilooopa

Mne nejak nevadí, keď sa mater zakryje tak, že to ani nie je vidno a snaží sa byť nenápadná a ide na vyhradené miesto. Mne vadí, keď sa s tým pretŕčajú, že akože robia niečo úchvatné a záslužné.
A to, že by sme zanikli bez týchto exhibicionistiek, mi absolútne nevadí, tento druh aj tak raz vykape, skôr či neskôr. Takisto ma pohľad a ovisnuté biele cecky so žilami nevzrušuje, nie som lesba.
Proste je to nechutné a dávam im to pocítiť aspoň pohľadom. Aspoň im skysne mlieko.

violetrose

lebo staré baby koja deti :D...tiež by som nekojila v banke, na pošte, úrade, ale napr. v parku na lavičke, keby dieťa plakalo od hladu, tak určite áno...je trápne, že vám vadí kus prsníka, keď všade sa pretŕčajú nahé ženy a keby len s odhalenými prsiami...už ste si mohli zvyknúť

Bubliii

Toto je tema, kde sa neda jednoznacne povedat ano alebo nie (a mozno je ucelovo zalozena na vyvolanie hadok). Matky si budu obhajovat svoje a ostatni zas svoje. Ja som sa tym tiez parkrat stretla, ale teda neubudlo zo mna. Vzdy sa zena moze zahalit (i ked pri dvoch detoch asi tazko, alebo tazsie, lebo vsak aj ruky ma len dve), a zas ti, co sedia okolo mozu zachovat diskretnost a jednoducho sa nepozerat, ak im to nie je prijemne. A vzdy je rychlejsie utisit placuce dieta takto ako sa zbalit a celu karavanu s kocikom odtiahnut domov len aby nebodaj niekoho nepohorsila (a dieta reve miesto 2 minut polhodinu na "radost" vsetkych naokolo). takisto je rozdiel verejnost = park, kde sa zena moze usadit na lavicku a nie je na ociach a kaviaren v Auparku, kde ju vidia vsetci. Ja vidim problem hlavne v tom, ze tu na SK nie su vobec tie kojace miestnosti rozsirene, ak aj su, tak mozno 1-2 na cele nakupne centrum a poriadne od ruky.. toto su rezervy, kde treba popracovat a potom budu vsetci spokojni, aj mamy, aj ostatni...

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.