Kojenie na verejnosti

Príspevok v téme: Kojenie na verejnosti
lianka321

Su prazdniny, cize kidshouse plny deti. V strede na stolickach otrcena zena, obe prsa vonku
Kojila dve deti. Bolo mi trapne. Asi ako 99% percent dospelych a detom/ chlapcom ktori tam boli. Moja mama by sa za nu hanbila tiez. To kde sme sa dostali? To uz je fakt na zamyslenie. To je taky problem prekryt sa satkou a ist na miesto, ktore btw na kojenie maju v kidshouse vyhradene...
Si predstavte, ze by nasi chlapi zacali chodit holi, to uz sa fakt rovno mozme vsetci povyzliekat. Hanbim sa, ze sa nasa spolocnost posunula talymto smerom.

Bubliii

No ja prave cakam dieta a mam pocit, ze sa dojcenie praveze az prilis pretlaca. Pozrela som si nejake webstranky a vsade je to iste - kojit stale, casto, vsade, co najdlhsie. Clovek si az pripada vadny, ked niekde povie ze planuje kojit tak do roka a dost. Kojenie skolkarov uz predsa nema nutricny vyznam. Viem, ze tym mierne odbocujem od temy, ale ako tehotna to teraz takto vnimam.. nepopieram, ze to potom mozno bude ine, ale rozhodne si seba nepredstavujem ako zivy dudel az pomaly do 5r dietata.

petronneta

Pre chlapa nie je blbé močiť na verejnosti? Súhlasím s tym, že sa nevystavovať schválne pozornosti, aha ja dojčím na verejnosti, ale sadnúť si na odľahlú lavičku v parku, vybrať dieťa z kočíka a nadojčiť ho, v tom nevidím nič zlé.

violetrose

som nepočula, že by mali chodiť chlapi s vytasenými :D stačí, keď vymenia slipky za trenírky a bude dobre :)

upozornenie

Treba podporovat i plodnost. Napriklad muzom neprospieva nosenie tesneho oblecenia na genitaliach. Tak nech si tiez vylozia gule von. To je asi taka ista logika ako si teraz uviedla ty.

violetrose

kojenie treba podporovať a nie ešte naznačovať, že je to pre ostatných blé a vymýšľať nové obmedzenia, prečo radšej zobrať sunar do fľašky...pre veľa matiek je to radosť, že to ide, lebo niektoré by aj chceli, ale nejde to...

upozornenie

Moj nazor:
- pokial sa da, snazit sa na verejnosti nekojit
- ak je to nevyhnutne hraniciace s ohrozenim zdravia dietata, tak zahalena niekde v ustrani

- väcsina matiek kojacich na verejnosti ma az radost, ze zachranuju svet a otrcaju vemena
- nedavno som jednu taku stretla na turistickom chodniku, pocas chodze kojila dost velke asi dvojrocne dieta
- take dieta kojit ani netreba a ak aj ano, tak urcite by uz vydrzalo na vhodnu chvilu
- v prirode urcite nebol problem, sadnut si niekde bokom
- je to nechutne , ble

Guga12

Nedať bábätku papať a napiť, keď je smädné a hladné, je týranie človeka. Bábätko je človek, aj keď je malinké.
Teraz som čítala, že lekári nech zomrieť v nemocnici od smädu človeka v kóme, ktorý sa nevedel sám napiť. Aj človek v kóme je človek. Hnusná vražda.

violetrose

ale aj niektorí chlapi sa radi vyzlečú a bez okolkov ukazujú svoje prsníky a my ich za to neodsudzujeme :)