Kojenie na verejnosti

Príspevok v téme: Kojenie na verejnosti
lianka321

Su prazdniny, cize kidshouse plny deti. V strede na stolickach otrcena zena, obe prsa vonku
Kojila dve deti. Bolo mi trapne. Asi ako 99% percent dospelych a detom/ chlapcom ktori tam boli. Moja mama by sa za nu hanbila tiez. To kde sme sa dostali? To uz je fakt na zamyslenie. To je taky problem prekryt sa satkou a ist na miesto, ktore btw na kojenie maju v kidshouse vyhradene...
Si predstavte, ze by nasi chlapi zacali chodit holi, to uz sa fakt rovno mozme vsetci povyzliekat. Hanbim sa, ze sa nasa spolocnost posunula talymto smerom.

Sisinka

Toto forum postrada uroven, rovnako ako modry konik. Kazdy ma pravo vykadrit svoj nazor a druhy by to mali respektovat a nie vyvracat protinazormi.

Monika1984

Ja by som na verejnosti rozhodne nekojila, je mi to neprijemne a hambila by som sa a cudujem sa kazdej ktora to urobi

petronneta

Dobreuz, Ty sa ako cítiš, keď si smädný a to celú hodinu? Podľa mňa skôr než dojčenie na verejnosti (podľa možností diskrétne), by sa malo viac dohliadať na dodržiavanie práv nefajčiarov. Napr. pokuty za fajčenie na vnútornom schodišti obytných domov, ďalej striktný zákaz opustiť stredoškolákov areál školy za účelom fajčenia a pod. Fajčenie je viac rozšírený a negatívny jav, ako to, že si žena odhalí na námestí celé prsia pod zámienkou, že dojči dieta.

nelopuch

lopuchova a tebe o co vlastne ide? sa pozri na seba, kde si vyjadrila svoj nazor na kojenie? nenavazaj sa do violetrose a sklapni

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

violetrose

reagujem len do tejto témy a nie je tvoja starosť, čo ja robím, keď reaguješ a čítaš celý deň, tak aj ty si tu

lopuchova

Viola tebe tu o co vlastne ide. Kazdy diskuter vyjadril svoj nazor v jednom - dvoch prispevkoch, no ty vypisujes cely den a reagujes na kazdeho jedneho diskutujuceho. Tych, ktorym sa verejne kojenie nepaci, urcite nepresvedcis o spravnosti. Teba tiez nikto nepresviedca. Kazdy len vyjadri svoj nazor.
Nemas cely den co robit? Vsak sa chod hrat s detmi alebo hocico. Nazor si uz vyjadrila a teraz sa len opakujes s pripajanim urazok. Fakt uroven modrehokonika.

violetrose

nechápem, čo to porovnávate s cikaním, to zďaleka nie to isté ako nakŕmiť dieťa a ste trápne baby, možno ešte nemáte deti alebo závidíte tým, ktoré koja a ste nervózne z toho, lebo vy nie??
B.... 5 rokov si riadne prehnala, to žiadny časopis nemôže propagovať, lebo to už aj matke škodí (hlavne úbytok vápnika); úplne stačí aj ten rok, a ďalej sa každá rozhodne, či ešte bude alebo odstaví...ja som v tom videla samé výhody, nevýhodu to malo len jednu, keď som potrebovala ísť na celý deň preč, ale inak vždy je to pripravené, zdravé správne vyvážené, v správnej teplote, hygienické, v noci bez vstávania do kuchyne hriať, prevárania, pri chorobe, keď nič iné nechcelo, tak aspoň to si dalo, atď. a okrem toho som ušetrila za ten čas, nechce sa mi, ale by sa dalo prepočítať približne koľko a samozrejme príjemné, kontakt s dieťaťom...

baddog

pamatam, ked som bol maly, tak jedine zeny, ktore vytasili cecok na verejnosti, boli ciganky, vsetci okolo nechutne odvracali zrak a nikto sa ani len nezamyslel nad tym, ze by toto bolo normalne
nuz, ale mame novu dobu, z kazdej medialnej stoky sa ozyva, ako je to prirodzene, cim vacsia zvratenost, tym lepsie
a cast populacie tomu naozaj veri, ludia osprostievaju a liberalne "hodnoty" sa tlacia do popredia
minule som tak isiel po nakupnom centre a nejake na pohlad cele feministicke hnutie zosobnene do jednej osoby sedelo na lavicke a kojilo svoje decko, proste bez hanby, ludi bolo vsade vela, ked som sa zatvaril nechutne, ved aj bolo preco, tak som videl, ako ma dotycna preklina az do osmeho pokolenia
ozaj, zachytili ste clanok v sme, ktory obhajuje pedofilov a stavia ich do role obeti?
a nepiste, ze to nema suvis, lebo kto to nevidi, je slepy

simiona

Mne to tiež príde neslušné.

Tie matky vravia, že je to prirodzené, prečo by to nemohli robiť na verejnosti. Nuž, aj cikanie je prirodzené a ľudia to nerobia, neukazujú močové organy na verejnosti. Teda nejakí uchýli aj hej. Znamená to teda, že tie matky sú exhibicionistky? A potrebujú ukazovať svoje prsia?

Keď je niekde v ústraní, zakrytá šatkou, to hej. Ale nie, že vyvali na všetkých prsia, mne je to ako žene nechutné, neviem si predstaviť, čo muži?