Takto si nikdy ziadnu nenajde ..

Príspevok v téme: Takto si nikdy ziadnu nenajde ..
jehomamina

Syn ma tesne pred 40tkou, stale slobodny, mal kratkodobe vztahy ak sa to da nazvat vztahmi trvajuce mesiac dva ..
Je strasne prehnane narocny na vzhlad buducej partnerky. Velmi mu zalezi na vzhlade co musi splnat. Pritom mi stale hovori ak sa bavime na temu zenenie ze chce sa ozenit cim skor a mat deti ale podla jeho vyberavosti mi sa nechce verit ze naozaj potom tuzi.
Neskutocne ma priane kriteria. Aka vaha, vyska, ake vlasy dlzka a farba, strih, ako sa ma obliekat, aku tvar by mala mat, ake povahove vlastnosti ..neznasa totiz sebavedome a emancipovane zeny. Je patriachalne zalozeny ako jeho otec. Muz je niekto a zena ma muzovi sluzit a nieje rovnocenna. Pritom su potrpi nato aby dobre varila, dobre zarabala nech netaha peniaze od neho, aby mala auto alebo aspon vodicak ...je toho vela.
Co s nim?
Kedy dostane rozum?
Nevazi si ze zeny maju o neho zaujem ale prebera a odmieta. Je prisny aj na seba co sa tyka vzhladu a penazi ale inac je lenivy co sa tyka prac v domacnosti. Ani len varit sa mu nechce a z prace sa ulieva ako sa da.
Kedy dostane rozum?
Odmietol par bab, mne sa pacili niektore povahou, mile, celkom aj pekne, skromne a slusne ..jemu vsak stale cosi na tej ci hentej vadilo.
Kedy pride k rozumu?

rotunda

Ako ss do hory vola, tak sa z hory ozyva
Vrana k vrane sada rovny si rovnakeho hlada
Alebo
.. aky vychcany cocot taka jeho prechcana pitcula

nebytvdacny

Mnohi ludia si nevazia to co sa im nuka, a Vas syn je taky isty.
Kedze sa o seba asi prehnane stara podla popisu tak tipujem ze je to trochu tak metroš a tym padom si o sebe nahovara ze je aky fesak a moze mat kazdu na ktoru si ukaze. Tym teda si vybera lebo zeny maju zaujem a on z toho mnozstva zaujemkyn je cely bez seba ze si nevie vybrat a caka na dokonalu zenu ale dokonala zena neexistuje!!! Tak ako ani dokonaly muz.
Pride jedna ..hlada na nej chyby, vsak co mozno druha bude lepsia ..pride druha, ale aj ta ma take chyby a nesplna toto a hento, vsak tretia bude lepsia ...pride tretia, jaj ta zas toto a toto nesplna, pride dalsia ...pride dalsia ...a mohli by sme pokracovat donekonecna ..tak chlapec preplava zastupom zien a na kazdej hlada chyby a caka na dokonalost ale ziadna nieje dostatocne krasna a dobra.
Jedna je pekna ale ma blbu povahu, druha ma dobru povahu ale nieje pekna ako chce on.
Dokonala zena neexistuje.
Nakoniec ked je tak zatazeny na krasu tela a ine vlasnosti .nech si da pozor, nabali si mozno krasavicu ale zlatokopecku ...
Taku nejaku ako su v tomto klipe ..:-DDD
youtu.be

Ze kraska ale peniazofilka :-D
Ake kazdy dostane to co mu patri a ked si nevazi co sa mu nuka tak dostane za trest co nechce :-DDD

Xxl

Ja ti poviem pravdu, k rozumu mozno nepride nikdy, ale to neznamena, ze sa neozeni.Ja som o takych pripadoch pocula co sa ozenili, zeby clovek neveril, ze take nieco je mozne.Mozno ked vas nebude a ostane sam, spomenie si, ze mama mi to hovorila.Je hrozne tazke si priznat, ze je niekto pysny. .Ale co som ja pocula zeny, s akymi muzmi ziju, tak potom je vsetko mozne. Alkoholik zarabal 200€ brucho jak v 9.mesiaci sa ozenil s babou, co sa podoba na Angelinu Jolie.Muz ktory nepracoval 15 rokov fackoval zenu a podvadzal na kazdom rohu- ozenil aj deti maju a mohla by som pokracovat do aleluja.Stale ma tvoj syn nadej!!

tvojneznamy

no vidíte.. v akom svete to žijeme. chlapík mal veľa šancí a neváži si ich a pritom existuje veľa chlapov, ktorí by dali všetko aspoň za jednu šancu a im sa žiadnej nedostane... bláznivý to svet, v ktorom žijeme

jehomamina

Skor mi je luto ze mal tolko sanci a par dievcat stalo zato a boli mi sympaticke, slusne a mile z tej kopky co ho obletovali a on vsetko odkopol.

svetlinka

uz by mal prave byt v tom veku kedy mu to dojde, ale vies niektori si aj taki, ze im to proste nikdy nedojde a zostnau sami

jehomamina

Ako dobry den praje.
Mam 58 a s internetom viem dobre narabat kedze este stale pracujem v kancelarii. Niesom roztraseba babka s palickou, snazim sa zit aktivne, len tolko k tomu.
My s manzelom sme sme ho takto nevychovali, on je z troch surodencov a otec teda moj manzel ho stale povolal k nejakej cinnosti aby sa zapajal do muzskych prac. Ale on z mojich deti bol stale taky od mala ze sa bavit, uzivat zivot a dajak bolo dajak bude.
Nemyslim si ze chyba sa stala na nasej strane teda mojej a manzelovej. Skor je to povahou