Kolko ma zarabat spravny chlap

neschopny

Tento týždeň som dostal od jednej ženy prednášku že kedže už budem mať 30 mám byť hotový zabezpečený chlap a to znamená mať nové auto (ojazdené nie), vlastné bývanie a dobrú robotu...
No neviem, niekde som asi spravil chybu...

Slavo34

Matyo to je blud muz ma vzdy zivot zenu, starat sa ako samec o samicu, ziadna rovnopravnost, zena bude mat vzdy maternicu a prsia, bude mat kramy do takej 50tky, bude mat citlivejsiu povahu
Neberiem uvahu zeny muzatky co maju cez 180cm, povahu gestapa, muzsky hlas a muzske telo ako sportovec aj chodzu.
Muz ma byt ten co sa ma o samicu postarat, byt jej napomocny, chranit ju a byt jej oporou. Muz ma zarabt viac, zabezpecit byvanie, peniaze a ochranu(nemam na mysli kondomy) :D
..aj ked aj to by mal noooo :D

Matyo

A koľko by mala zarábať správna žena, aby ju chlap nemusel živiť, keďže žijeme vo feministickej spoločnosti?!

blondZlatokopka

Urcite minimalne 800€ a viac
Som z vychodu podla toho ake su tu platy urcujem ze pod 800by nemal ist
Auto?
Strednej triednej kategorie ale na zacatok staci aj zakladna trieda

nazamyslenie

ked je niekto magor tak peniaze z neho poriadneho chlapa neurobia..
ale samozrejme že je to všetko o prioritách, su zeny ktorým vyhovuje aby ich chlap ponizoval, zhadzoval pred ludmi na verejnosti a doma mlátil... to nevadí lebo je pán podnikatel, v meste má meno, dotyčná sa raduje ze o nu zakopol a chodí 3-4x do roka na luxusne dovolenky Dubai,Maldivy....atd... su zlatokopky ktoré budu trpiet , znesu vsetko len koli luxusu...

lukco85

TOLKO, ABY BOL SCHOPNY SA POSTARAT O RODINU A ABY MAL AJ NIECO NASETRENE. PRESNE SA TO NEDA POVEDAT, LEBO NIEKOMU STACI 600€ A NIEKOMU JE AJ 1 500€ MALO.

swistica

Vy tu mate uzasnu zalubu presviedcat spokojneho cloveka o tom, ako je na tom vlastne zle a aky je otrok. Fakt ste cool :-)

naivny

sopel nema:

viem si uvariť guláš, spraviť praženicu a upiecť palacinky. Ale som oveľa radšej, keď mi navaria a predložia predo mňa. Keby som sa chcel starať, aj by som si na seba vypral, ale nechcem to robiť.
Som v tomto nesamostatný, nie preto, že by som samostatný nedokázal byť, ale preto, že ním ani nechcem byť.
Takže budem tolerovať nesamostatnosť ženy v tom, že počas materskej nebude pracovať, alebo aj neskôr bude pracovať na čiastočný úväzok, ale zato bude doma všetko ako má byť.

Najčítanejšie články