Mate radi macky?

lukco85

NEMOZES PREDSA CHCIET ABY KAZDA ZENA BOLA ROVNAKA A MALA RADA MACKY. NIEKOMU TO PROSTE VADI A POKIAL JU MAS RAD, TAK BY SI TO MAL RESPEKTOVAT.

WinterFresh

Milujem macky /aj psov rovnako/. Mam aj jednu doma, kocura. Moje zlaticko. Macky nie su vypocitave, vela zalezi na tom, ako spravate k nim vy. Macka vyciti, ak ju nemate radi. Stretla som uz ludi, co ich nemaju radi, vsetko to boli inak arogantni ludia /bez urazky/. Neviem cim to je.

Rhea12356

Aj psy zabijaju pre potesenie, ked uz sme pri tych predatoroch.. A este som nevidela, aby macka zabila cloveka, narozdiel od psa..

Ananaska

Milujem mačky, odmalička s nimi vyrastám..kto nepozná mačku, kto ju neberie ako člena rodiny a nevie akú lásku dokáže dať, ten prichádza o veľa. Mačka nieje falošná ani úlisná. Je to osobnosť, ktorá zo sebou nedá manipulovať, nebude poslúchať na povel ako pes, no dokáže sa s človek zladiť tak, aby z nich boli nerozluční kamaráti.
Je to magický tvor, z ktorého vyžaruje neskutočná energia, dokáže liečiť, ukľudnuje a skvelo sa s ňou zaspáva. Je krásna, hladká, lesklá a malé mačiatka majú svoju charakteristickú vôňu. Každá je iná, každá ma svoju povahu, človek musí vedieť ako sa ma správať, musí vytvoriť také podmienky aby si navzájom neprekážali.
Veľa ľudí však stále považuje mačky za diablových pomocníkov(hlavne čierne), prípadne ich chce len ako chodiacu pascu na potkany a myši... niet sa čomu potom čudovať, že takáto mačka je divá a dokáže aj ublížiť...jednoducho sa bráni, nedostala žiadnu lásku, tak žiadne ani nevracia...
To, že chytajú vtáčiky, alebo myšky, je síce kruté, mačka je predátor, ale treba to brať ako potravinový reťazec. Aké svinstva robia ľudia a je to v pohode :( :(

Inak tie myšky, alebo vtáčiky, ktoré nájdete ráno pred dverami na rohožke sú darčekom pre vás :D Radi sa ukazujú aké sú šikovné a vy ich za to musíte pochváliť :D

simiona

A raz dokonca za mnou vonku chodila celý čas mačka s myšou v papuli. Neviem, či ma chcela nakŕmiť? :D Ale povedala som jej, že si tu myš môže nechať. :D

silvusiq

Mne osobne tiež vadia mačky. Ako rešpektujem ich, neublížila by som im ale v domácnosti by som ich nezniesla.

Rhea123456

Tiež mam velmi rada macky.. Ale co nenavidim, ked ľudia strasne porovnavaju, ze nenavidia macky, naopak miluju psov z takych a takych dovodov.. Vsetko ma svoje plus aj minus z pohladu kazdeho.. Vsetko su to zive tvory..

irga85

ja ich mám rada, je pravda, že oni majú svoju hlavu ale práve to sa mi na nich páči, že sú také slobodné a proste nepoddajú sa tak človeku, nedajú sa vycvičiť