Ako sa zbavit psychiatra?

jjano

a to s tebou priatel je napriek tomu ze chodis k psychiatrovi ? ja by som od takaj zenskej dal ruky prec, hlavne po tom co chlapec dostal od magorky 47 ran nozom. A teraz odpoved na otazku: bud normalna a nebude psychiater

pre klamarku

Tu je druha z tvojich tem:
forum.zdravie.sk

Potrebujem rychlo odpoved na otazku ,chcem byť tehotná ale bola som u psychiatra a mam predpisane lieky ktore musim uzivat .viem ze urcite niesu vhodne pre tehotne zeny .vysadi mi ich psychiater ked mu poviem ze som tehotna ? Hrozne by som chcela aby ano .

pre klamarku

Tu je jedna z tvojich tem:
forum.zdravie.sk

Chodim k psychiatrovi a predpisuje mi lieky po ktorych sa citim iba zle a nemam menzes .
Nechcem ich nikdy uzivat

Ako mam psychiatra presvedcit ze mi nic nieje ze som zdrava ze tie lieky nepotrebujem?
Strasne by som to chcela s psychiatrom skoncit ale on nechce.
??

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

petronneta

pokiaľ to nemáš nikým nariadené a išla si k psychiatrovi dobrovoľne, tak začni postupne znižovať dávky liekov, ktoré Ti predpísal a uvidíš, ako sa budeš cítiť. Prečítaj si príbalové letáky k liekom, ak si stratila, vyhľadaj na internete a riaď sa aj tým.