Ako sa zbavit psychiatra?

jjano

a to s tebou priatel je napriek tomu ze chodis k psychiatrovi ? ja by som od takaj zenskej dal ruky prec, hlavne po tom co chlapec dostal od magorky 47 ran nozom. A teraz odpoved na otazku: bud normalna a nebude psychiater

pre klamarku

Tu je druha z tvojich tem:
forum.zdravie.sk

Potrebujem rychlo odpoved na otazku ,chcem byť tehotná ale bola som u psychiatra a mam predpisane lieky ktore musim uzivat .viem ze urcite niesu vhodne pre tehotne zeny .vysadi mi ich psychiater ked mu poviem ze som tehotna ? Hrozne by som chcela aby ano .

pre klamarku

Tu je jedna z tvojich tem:
forum.zdravie.sk

Chodim k psychiatrovi a predpisuje mi lieky po ktorych sa citim iba zle a nemam menzes .
Nechcem ich nikdy uzivat

Ako mam psychiatra presvedcit ze mi nic nieje ze som zdrava ze tie lieky nepotrebujem?
Strasne by som to chcela s psychiatrom skoncit ale on nechce.
??

Faith Healer

chceš sa zbaviť psy??? tak ho musíš zastreliť!! :-))))
Ako povedal jeden americký politik:" Vy všetci čo chodíte k psychiatrovi, by ste sa mali nechať vyšetriť" .... :-))))))))
čistý blbec z ameriky .

petronneta

pokiaľ to nemáš nikým nariadené a išla si k psychiatrovi dobrovoľne, tak začni postupne znižovať dávky liekov, ktoré Ti predpísal a uvidíš, ako sa budeš cítiť. Prečítaj si príbalové letáky k liekom, ak si stratila, vyhľadaj na internete a riaď sa aj tým.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.