Psychiater

Anka4444

Mixa ale ty asi naozaj nie si v poriadku stale dookola píšeš že co povedať lekárovi a nepíšeš co sa stalo, nic. Ako ti potom máme poradiť. Vieš aspoň akú máš napísanú diagnózu v papieroch?

Mixa99

Nebrala som drogy tie lieky su zle drogy akurat tak napiste mi co mam ovedat psychiatrovi aby mi ich prestal predpisovat

Anka4444

Ale mixa to nedava logiku co píšeš! To len tak jedného dňa prišiel k tebe domov psychiater a povedal : no ideme vás vyšetriť...? Niečo tomu muselo predchádzať, nejaký podnet. Skratka to že ťa chceli vyšetriť muselo mať dôvod, muselo sa stať niečo.

Mixa99

Nechcela som sa nechat vysetrit hned ma vzali na psychiatriu povedala som ze je vsetko v poriadku aj doktori suhlasili ze som v poriadku aj tak musim chodit k psychiatrovi a brat lieky ktore mi iba ublizuju
Neviem ako ho presvedcit ze som zdrava a ze ich nepotrebujem.
Chcela by som to tam skoncit az uz mi nic nepredpisuje.
Co mu msm povedat ? Som zufala.

Mixa99

Nechcela som sa nechat vysetrit hned ma vzali na psychiatriu povedala som ze je vsetko v poriadku aj doktori suhlasili ze som v poriadku aj tak musim chodit k psychiatrovi a brat lieky ktore mi iba ublizuju
Neviem ako ho presvedcit ze som zdrava a ze ich nepotrebujem.
Chcela by som to tam skoncit az uz mi nic nepredpisuje.
Co mu msm povedat ? Som zufala.

ogar

nic si neurobila a napriek tomu ti sud nariadil liecbu? ale no tak, nejaky dovod byt musel, priznaj farbu, inak to vyzera na fake temu

sud, nechapem, preco by mala brat nejake svinstvo ktore jej skodi, pokial ju vyslovene niekto nekontroluje na pritomnost toho svinstva v krvi, alebo moci, nema ako zistit, ci to berie, alebo nie, treba rozmyslat a vykrutit sa z toho, ako sa da, zahrat to na psychiatra aj sudcu....

Anka4444

A kvôli čomu ta chceli vyšetriť? Niečo si musela spraviť. Nikoho nedajú len tak pre nič za nič na psychiatriu.