partner takto vyvrcholil mozem byt tehotna?vazna situacia

Príspevok v téme: partner takto vyvrcholil mozem byt tehotna?vazna situacia
arabelworld23

ahojte vsetci
mam na vas taku otazocku, s partnerm sme sa hrali a on polozil penis medzi polky k analnemu otvoru,ja som myslelea,ze sa iba tak hra, a on zrazu vyvrcholil a ostriekal ma, od analnem otvoru aaz k posvovemu vchodu, strasne sa bojim, malla som 12den. ovulácie! ja som ho skoro zabila, hned ma sice zacal utierat asi po dvoch sekundach vreckovkovkou,ale bojim sa, co ked nieco stieklo!! hned som sla asi za minutu do sprchy,ale aj tak! moze z takehoto stecenia do posvy cez ovuláciu byt dieta? dieta si nemozeme dovolit:( teraz..sme este mladi...bojim sa, mam uzit tabletku po ?dakujem

petronneta

prestaň ho už konečne obviňovať. On sa nevie ovládať? On nemá právo cítiť sa dobre, to len Ty? Nevyvrcholil v pošve, ale pri, takže ohľaduplný bol. Otehotnieť nemôžeš. Áno, bola si mazľavá, ale vo vnútri pošvy z vlastných štiav. Takže to, čo tu robíš je zbytočné miešanie, či rozotieranie vieš čoho. Upokoj sa konečne. Nič, ale absolútne nič sa nestalo ani sa stať nemohlo. Zato že si bola vzrušená Ty aj on, sa spermie do pošvy, lebo len tak tam nezatečú, musia tam byť zavedené viac centimetrov dovnútra.

arabelworld23

keby to bolo mimo posvy tak nehysterčim:(ale bolo to pri posve,mozno aj nieco stieklo dovnutra 12 den to bol,to je najhorsia, ovulácia sa chystala, to ciitm, teraz ju mam,lebo mam 15 den cyklu a citim bolesti brucha mam ciry vytok, ako cez ovulku, cize som mala tesne par hodin pred ovulkou a on sa spravi pri posve pri otvore a myslim,ze aj nieco stieklo dnu, mam taky pocit....ja som lezala na bruchu a nevnimala moc, kedze sme boli obaja mokri,a on zrazu ze o ja som sa spravil, a ja ze co?? a stekalo to a stekalo:( sla som hned sa umyt,ale aj tak..:( urcite sa nieco muselo dostat aj dnu do vaginy:( sa stavim o cokolvek. keby vyvrcholenie bolo trebars do analnej dierky,alebo na brusko neriešim,ale toto bolo velmi nebezpecne :(tiez sa nevie ovladat

veronika234

arabel, skôr než tabletku po, by som si na tvojom mieste vzala niečo na upokojenie. Neoprávnene hysteričíš s tým tehotenstvom. Už ti tu napísali, že neotehotnieš. Rovnakú šancu by si mala otehotnieť asi aj keď plávaš v bazéne, kde bol predtým než si tam nejaký muž, ktorý tam ejakuloval.

arabelworld23

este som ju neuzila,am posledny den do zajtra obeda, rozhodnut sa, netusim,co robit, dnes mam 14.den a citim,ze ma pobolieva brusko mam ovuláciu, aj mam vytok ako hlien, to mávam, na 14.den. cize teoreticky az teraz mam "pravu ovuláciu", nie pred 2 dňami. kedy sa nam stala tato neprijemna situácia,ale aj tak spoliehat sa na to nechcem. Ak tie spermie naozaj stiekli tam do vaginy,alebo ak ma ostriekal ku vchodu, mozno sa nieco dostalo aj do vaginy, ja som nic necitila,lebo vsetko bolo tam mokre a mazglave, ja som netusila, ani ze vyvrcholil,proste to prislo a zrazu vstal a zacal ma utierat,az potom som prisla na to,ze sa spravil ku analnemu otvoru, ja som netusila :( som mu nadala. To uz je teraz jedno, dieta neprichadza do uvahy, nemame peniaze, este studujeme, takze neviem, ak sa dostali do vaginy, mam zbehnut po tu tabletku,alebo je to nepravdepodobna situacia, aby som takto otehotnela...da sa takto otehotniet, ja stale neviem..ked nieco stecie do vaginy ? nema to byt hlboko v posve vystrek na to,aby oplodnilo zenu? Ja uz fakt neviem, biola nikdy nebola mojou silnou stránkou,ale ked berieme najhoršiu alternativu, t.j. ze mi to tam nastriekal ku vchodu,alebo ze striekpl tak,ze to tam troska stieklo, tak co mam robit. da sa tak otehotniet. sakra tej ovulácie je skoda, ze mi zacinala, kedze bol 12 den, kebyze je to mimo ovulácie,ani ma nehne,aby som nad tym uvazovala :(