partner takto vyvrcholil mozem byt tehotna?vazna situacia

Príspevok v téme: partner takto vyvrcholil mozem byt tehotna?vazna situacia
arabelworld23

ahojte vsetci
mam na vas taku otazocku, s partnerm sme sa hrali a on polozil penis medzi polky k analnemu otvoru,ja som myslelea,ze sa iba tak hra, a on zrazu vyvrcholil a ostriekal ma, od analnem otvoru aaz k posvovemu vchodu, strasne sa bojim, malla som 12den. ovulácie! ja som ho skoro zabila, hned ma sice zacal utierat asi po dvoch sekundach vreckovkovkou,ale bojim sa, co ked nieco stieklo!! hned som sla asi za minutu do sprchy,ale aj tak! moze z takehoto stecenia do posvy cez ovuláciu byt dieta? dieta si nemozeme dovolit:( teraz..sme este mladi...bojim sa, mam uzit tabletku po ?dakujem

arabelworld23

ja sa len strasne bojim,co ked mi do posvy nieco nastriekal,alebo nieco stieklo,on sa vobec neovladal.(
tak sa hrozne bojim, ja som si myslela, ze ked je medzi polkami,tak potom vytiahne napr na chrbat alebo tak,ale nie,on sa spravil tesne pri posve ..zozadu...strasne sa bojim, a kebyze nemam 12. den cyklu cize ovulaciu, vobec sa nebojim,ale zrovna cez ovuláciu!!! najradsej by som ho zabila, teraz sa strasne bojím, ci z toho nemozem byt tehotna, z toho,co stieklo:((da sa otehotniet tym,ze spermie stecu do posvy? ano, viem z bioly, ze partner sa musi vystriekat dnu a musia mat nejaku rychlost a pod. ale skutocne neviem,ci sa aj takto da otehotniet. ked to tam proste stecie...najhorsie je, ze sme boli obaja lepkavi, soteni, mokri, a vobec netusim,ci to tam teda bolo,ci nie :/ najradsej by som sa uistila tabletkou po,ale bojim sa zas, aby ma nerozhadzala, no lepsie ako tehotenstvo vsetko:/

petronneta

100% istotu nemáš, že tehotná z tohoto nebudeš, ale ono by to potrebovalo zájsť do pošvy. Kvôli tak nízkej pravdepodobnosti by som si nerozhádzala hormóny tabletkou po.