Prvé vrásky: ako ich oddialiť?

Táto diskusia patrí k článku: Prvé vrásky: ako ich oddialiť?
Prvé vrásky: ako ich oddialiť?

Starnutie kože sa prejavuje ako u žien, tak aj u mužov. Viac však znepokojuje ženy. Vrásky sú výsledkom povrchových a štrukturálnych nerovnomerností pleti. Vo veľkej miere ich ovplyvňuje výmena živín, prísun a dostatok minerálov, vitamínov a vody (nielen v koži, ale v celom tele).

jarmila1

Ja som zaciatocne prve vrasky ignorovala. Raz som si davno davno kupila aj nejaky krem, ktory samozrejme zapadol prachom v policke. Teraz chodim na kyselinu hyaluronovu ku koznej a potom sa z toho chvilku tesim. :)

clooo

Môžete si, žienky, na tvár natrieť čo chcete, podstupiť x rôznych omladzovacích zákrokov, no tak či onak zostarnete, vaša atraktivita klesne na 0 a tým aj záujem mužov o vás. Už zrazu nebudete tie, za ktorými sa každý chlap otočil, ktorým sa muži doprosovali a mohli si vyberať tých najbohatších, najkrajších atď. Aspoň nejaká forma spravodlivosti, ktorá postihne aj ženské.

kralovna_12

vieščo ja mám veľmi rada značku biotherm :) tá mi dosť pomohla s pleťou notino. sk/biotherm/aquasource-bohaty-hydratacny-krem-pre-suchu-plet/

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.