Prvé vrásky: ako ich oddialiť?

Táto diskusia patrí k článku: Prvé vrásky: ako ich oddialiť?
Prvé vrásky: ako ich oddialiť?

Starnutie kože sa prejavuje ako u žien, tak aj u mužov. Viac však znepokojuje ženy. Vrásky sú výsledkom povrchových a štrukturálnych nerovnomerností pleti. Vo veľkej miere ich ovplyvňuje výmena živín, prísun a dostatok minerálov, vitamínov a vody (nielen v koži, ale v celom tele).

annninka

No ja som praveze cim dalej, tym viac naklonena k tomu, ze vyskusam tu aplikaciu kyseliny. Zatial mam vyhliadnutu kliniku Spinn, tam to vyzera tak pekne a moderne a aj ked som citala nejake ohlasy, tak v dobrom ludia pisali.

Zuzka7777

Podľa mňa treba investovať do kozmetiky, cvičiť tvárovú gymnastiku, nemračiť sa, ale je to aj o genetike

alexina

toto samozrejme kvitujem, sama takuto kozmetiku pouzivam, ale uz ked sa objavia vrasky a ze su take vyraznejsie, tak s tymi si aj ta najkvalitnejsia kozmetika podla mna neporadi.

mirabelll

akože treba veľa piť, aby sa vyhladili vrásky. tak teraz som už počula fakt všetko :D keby toto fungovalo, tak by asi neboli žiadne ďalšie riešenia, ako sa ich zbaviť :)

patienka

lojniss stotožňujem sa s tvojím názorom. radšej takto ísť na niečo, o čom je jasné, že to aj reálne pomôže ako skúšať kvantá kozmetiky a dúfať v zázraky. však to je len taký lajtový zákrok, nič invazívne. a keď sa dobre spraví, tak to ani nie je poznať, že sa na nejakom bolo. akože tak myslím, že keď sa to nepreženie a spraví sa to tak, aby to vyzeralo pekne a prirodzene.

anlabela

Oddialit to asi nie, tiez si myslim, ze proste tie vrasky pridu u kazdeho skor ci neskor. Ale su moznosti, ako sa ich da zbavit ;)