Rande

mysli

Sajfa je predovsetkym prachaty, preto sa na neho zenske lepia tak isto ako na Cmorika, Hamšika a dalsich nepeknych muzov.

Andy_Ruiz

Neplac: Sajfa je oproti mne supermodel , normalne ked sa rozdavalo vsetko co sa tyka krasy tak ja som bol vzdy posledny, priroda sa na mne riadne vyhrala, podla mna ked zomrem budem vystaveny v muzeuu.

Andy_Ruiz

Ziadne som este nemal, lebo vypadam ako mimozemstan, jedine ak by prisli nejake mimozemske tvory zavitat na Zem tak by sa mi podarilo nejake to rande, potom napisem ake to bolo.

Cloo2

Traper do záclony? :D :D
Moje najhoršie rande bolo keď som chalana čakala asi 20minút a keď sa konečne uráčil prísť tak bol opitý v sprievode nejakej slečny ktorá ho musela podopierať. Strašne smrdel ako vodka :D Polku rande strávila s nami aj ona a druhu polku hovoril len o sebe že prečo sa tak opil. Potom mi ďalšie dni vypisoval ako mu so mnou bolo dobre či by sme sa ešte nestretli :D

veronika234

bola som s ním na výlete pri vodopádoch. Docestovala som vlakom, on nevedel, kde tie vodopády sú a nemal navigačku. Tak som mu hovorila cestu podľa toho, čo som si predtým našla na internete. A potom nezabočil kde bolo treba, a keď som mu povedala, že mal zabočiť, rozkričal sa na mňa.
Takmer celý výlet kričal a rozčuľoval sa, na smeti a na všetko.
Keď ma vzal späť na stanicu, nepozrel sa, kedy mi ide vlak a volal mu niekto s kým sa veľmi dôverne a milo a rozprával a povedal, že dotyčná má rakovinu, a musí jej ísť pomôcť. A nechal ma na stanici, kašľúc na to, kedy sa dostanem domov, autom by to bolo 40 minút.

Traper

Moj najvacsi trapas bol, ked sa ona po sexe sla osprchovat a ja som si este nieco pozeral v mobile a citil som ako mi zbytky semena vytekaju, ako mi ochaboval ud. Tak som vstal a zacal som si ho utierat do zavesu na okne, no a ona zrazu stala vo dverach a pozerala sa. Riadne sa rozkricala a hned sme sa aj rozisli. Ona od hnevu a ja od hanby.