Rande

clooo

swistica, bol som telocvikar, no už mi liezli tie fifleny (učiteľky, študentky) okolo mňa, tak som dal výpoveď a našiel som si inú, manuálnu prácu. Obidve sú rovnako slabo platené, takže pre ženskébsom neviditeľný.

petroneta, to už som tu párkrát vysvetľoval, keď si tak pamätáš moje príspevky na tomto fóre, nechápem, prečo sa pýtaš.

swistica

clooo - ak mozem vediet, ake mas vlastne povolanie? Ty si telocvikar, ci to si mylim s niekym inym? Len kvoli tomu, ze stale omielas tie peniaze :-)

petroneta

Nezavádzaj, cloo, v svojom predošlom príspevku, dokonca aj tému si mal založenú si písal o tom, ako si mal dohodnuté rande, odložil si si ho o týždeň a keď už bolo, na niečo si sa vyhovoril a po 10 minútach si ho ukončil, lebo si bol tak stresovaný. Žiadne prachy tam nehrali úlohu, bol si to len a len Ty. Veď si si pýtal radu, ako mame povedať, že ideš na rande.

alicia27

najhorsie som zazila take, kedy som musela len ja rozpravat, lebo chalan s ktorym som bola vonku bol tak hanblivy, ze sa cely cas nic nepovedal...a najlepsie bolo s terajsim mojim drahym...

slobodnemaciatko

Kazde moje rande bolo skvele, zaujimave, vtipne, kazdeho z tych muzov si vazim a kazde z nich pokracovalo peknym, dlhorocnym vztahom a spolocnym randenim.

Majka6666

Cloo : Podla mna skor zdrave sebavedomie chyba.

No a moje najhorsie rande bolo, ked som bola s kamoskou na diskoteke, trochu sme popili a tancovala som s jednym chalanom.Na druhy den si ma nasiel a doniesol mi ruzu.Ja som sa ho vsak chcela zbavit , ale neslo to.Pytal sa co robim, ja ze nic take, tak sa mi nasackoval do izby na intraku.Sedeli sme vedla seba ticho a zrazu vypotil otazku"" ci chodim nakupovat do kaufiku ci do hypiku?"Ja som myslela ze prasknem od smiechu, no lenze som sa udrzala.Radsej :D Dalej znova ticho a nato dal otazku, " mozem sa ta spytat ake su tvoje zaluby? a tak to pokracovalo.Ako nejaky dotazník :D Nato si otvoril chipsy, potom ma ponukol, ja ze nechcem, tak si tak tajne zobkal ked som nepozerala.Uplne hanblivý bol :D Polovicu zjedol, no a potom mi povedal, ze ked uz budem chciet ist spat tak nech mu poviem a on pojde.A ja nato, ze, fuuuu aka som uz uvavená, ze teda si asi pojdem lahnut.Tak siel, svoj sacik cipsov si samozrejme zobral so sebou :D