Rande

Andy_Ruiz

Cloo co to meles? Akoze odkial viem :D vsak ona ho plati ako manazera , normalne hra tenis dalej ty riadne bluznis. Je x zien ktore spravili karieru a zarabaju viac ako muzi.

clooo

Odkiaľ vieš, že dotyčný nepracuje ? Pani C. už s tenisom skončila a z niečoho žiť musia a určite to nebudú jej úspory...A nepoznám ani jednú zadanú ženskú v okolí, ktorá by riadne pracovala. Len sa zavesila na krk nejakému práchačovi a jediná jej práca je vešať fotky z drahých dovoleniek na sociálne siete. Aj tie, čo pracujú, sa väčšinou na svoj dobré platený post dostanú len vďaka svojej vagíne, nie vďaka poctivej dlhoročnej práci, vzdelanie ako je to v prípade mužov.

clooo

Andy_Ruiz vôbec to nie ie ľahké. A určite sa nebudem kvôli nejakým prachom stresovať, aby som mal do 5 rokov infarkt a nejaká zlatokopecká š.pina, ktorá by sa na mňa, samozrejme, hneď nalepila, by si mnou nadobudnuté prachy užívala. Hlúpi sú všetci chlapi, ktorí sú ochotní takto vrážať do ženských množstvo peňazí. Keby takí muži neexistovali, ženské by si museli na seba zarábať samé a nespoliehali by sa na svoju vagíny a tučné kontá ich partnerov.

Andy_Ruiz

Clooo tak to mas riadne v pohode ked len kvoli tomu nejdu po tebe, peniaze sa daju uplne lahko zarobit, staci aby clovek nebol lenivy.

clooo

Ja mám rovných 50 rokov, no niečo ako rande, bozk som ešte nezažil. Vždy mi totiž chýbalo to, vďaka čomu by mala ženská ochotu čo i len ptehovoriť so mnou - peniaze a všetko, čo sa za ne dá kúpiť, ako auto, dom a podobne. Rande poznajú len všetky ženské a bohatí, krásni chlapi...

Angelika3

Sajfu nemám rada aj keď nemôžem prísť na to prečo, lebo je inak naozaj celkom vtipný a trefný, takže aj to sú možno dôvody, prečo si niekoho vie nájsť.
Ja som raz bola na rande s takým chalanom, ktorý prisámbohu za celú dobu povedal iba jednu jedinú vetu a to: Ja som raz vypil 5 pív na ex.
Ja som už nevedela čo mám hovoriť, lebo on akoby ma ani nepočúval.
Bohužiaľ sme mali cestu domov rovnakým autobusom a ako sme za trápneho ticha nastúpili, tak tam bolo jedno miesto voľné, na ktoré sa on okamžite usadil a ja som nad ním stála.
Tak som potom bez jediného slova aj vystúpila.