Kokosovy olej a bielenie zubov

kikusqa788

majú aj produkt Kika, ten mali ako prvý a potom predstavili túto zubnú pastu. sú to také brilliant coco sáčky, ktoré obsahujú 10ml kokosového oleja s mätovou príchuťou. oni sa aplikujú tak, že večer keď si umyješ zuby, tak si ten sáčok vyleješ do úst a premiešavaš ho v ústach po dobu 5-15 minút, potom následne ho vypľuješ. tiež to bieli zuby a má to aj ďalšie výhody...

dandiena

Baby ja som si teraz od nich objednala ten set, dostanem na Vianoce pod stromček... sa už inak teším... som si obľúbila ich produkty... krásne voňajú a ešte majú aj brutálne účinky... odporúčam :) ...

EMMMAA

Cauko Kikus, oni maju aj nejaky iny produkt ci iba tuto zubnu pastu? Prvy krat o nich citam, nevedela som, ze nieco take je na trhu..

kikusqa788

duma pozerám, že nadka ti už dlho neodpísala a náhodne som otvorila túto tému, lebo som chcela ísť napísať, že produkty z kokosového oleja na bielenie zubov používam a zrazu si všimnem, že sa tu o nich aj bavíte. a preto ti chcem napísať, že tá zubná pasta brilliant coco zero waste stojí 12€ plus poštovné...

nadka38

Kajka mas pravdu, predstavili zubnu pastu Zero Waste - je to naturalna zubna pasta s aktivnymi zlozkami, je 100% veganska, nie je testovana na zvieratach a je navrhnuta tak, aby zlepsovala zdravie zubov... Odstranuje aj zapach z ust, pomaha bielit zuby a jej prirodne latky pomahaju pri zapale dasien a ustnej dutiny... Co by si este chcela vediet?... Kludne sa pytaj, poradim ti, kedze zubnu pastu uz mam doma...:)

kajka294

a baby oni teraz ze maju aj nejaku novu zubnu pastu? o tom ste poculi? viete niekto nejake blizsie info? vyskusali ste ju uz niekto? lebo ma celkom zaujala. za kazdu jednu info budem vdacna :)

janicka765JE

@Margitiyk_T super, dakujem ti velmi pekne. mne kupovanie cez internet vyhovuje, takze sa vobec nejdem stazovat.

stylelucky

Asi preto, lebo to nepotrebuju a dobre sa im to predava iba cez e-shop. Takto aspon maju zakaznikov pod kontrolou a riesia si objednavky sami. A myslim, ze v dnesnej dobe je lepsie, ked produky firmy predavaju cez e-shop. Je to rychlejsie, clovek nemusi nikam behat a z pohodlia domova si objedna kolko chce baleni a kurier mu to zase doruci az priamo domov. Nemyslis Mia?