Kokosovy olej a bielenie zubov

nadka38

Kajka mas pravdu, predstavili zubnu pastu Zero Waste - je to naturalna zubna pasta s aktivnymi zlozkami, je 100% veganska, nie je testovana na zvieratach a je navrhnuta tak, aby zlepsovala zdravie zubov... Odstranuje aj zapach z ust, pomaha bielit zuby a jej prirodne latky pomahaju pri zapale dasien a ustnej dutiny... Co by si este chcela vediet?... Kludne sa pytaj, poradim ti, kedze zubnu pastu uz mam doma...:)

kajka294

a baby oni teraz ze maju aj nejaku novu zubnu pastu? o tom ste poculi? viete niekto nejake blizsie info? vyskusali ste ju uz niekto? lebo ma celkom zaujala. za kazdu jednu info budem vdacna :)

janicka765JE

@Margitiyk_T super, dakujem ti velmi pekne. mne kupovanie cez internet vyhovuje, takze sa vobec nejdem stazovat.

stylelucky

Asi preto, lebo to nepotrebuju a dobre sa im to predava iba cez e-shop. Takto aspon maju zakaznikov pod kontrolou a riesia si objednavky sami. A myslim, ze v dnesnej dobe je lepsie, ked produky firmy predavaju cez e-shop. Je to rychlejsie, clovek nemusi nikam behat a z pohodlia domova si objedna kolko chce baleni a kurier mu to zase doruci az priamo domov. Nemyslis Mia?

MiaLiatnova

...preco ho nemaju v obchodoch, ked je taky dobry?...teda aspon co som si tu citala prispevky, tak viacej ludi pisalo, ze im tento produkt pekne vybielil zuby a ze vdaka nemu maju vacsie sebavedomie...ja som zatial skusala ine produkty ale budem musiet asi aj tento, lebo tie nestali za nic!...to boli vyhodene peniaze do luftu...

Margitiyk_T

@janicka765JE - ja osobne cez e-shop brilliantcoco, lebo v obchodoch tento produkt ešte nepredávajú. Majú tuším iba jednu kamennú predajňu v Blave.

Margitiyk_T

@emminar - a na akom ste sa zhodli? Kedy ju budete mať? Pochváľ sa :-))) Emaniala ti dobre napísala, výsledok je viditeľný už po 2 týždňoch. Ak sa bojíš, že ťa to bude veľa stáť, tak fakt vyskúšaj teraz a keď sa ti to bude páčiť, tak potom si znovu zakúpiš balenie. Nikto ti predsa nekáže, aby si si hneď ten najväčší balík kúpila.