Kokosovy olej a bielenie zubov

MiaLiatnova

...preco ho nemaju v obchodoch, ked je taky dobry?...teda aspon co som si tu citala prispevky, tak viacej ludi pisalo, ze im tento produkt pekne vybielil zuby a ze vdaka nemu maju vacsie sebavedomie...ja som zatial skusala ine produkty ale budem musiet asi aj tento, lebo tie nestali za nic!...to boli vyhodene peniaze do luftu...

Margitiyk_T

@janicka765JE - ja osobne cez e-shop brilliantcoco, lebo v obchodoch tento produkt ešte nepredávajú. Majú tuším iba jednu kamennú predajňu v Blave.

Margitiyk_T

@emminar - a na akom ste sa zhodli? Kedy ju budete mať? Pochváľ sa :-))) Emaniala ti dobre napísala, výsledok je viditeľný už po 2 týždňoch. Ak sa bojíš, že ťa to bude veľa stáť, tak fakt vyskúšaj teraz a keď sa ti to bude páčiť, tak potom si znovu zakúpiš balenie. Nikto ti predsa nekáže, aby si si hneď ten najväčší balík kúpila.

emaniala

po krátkej dobe je vidno už výsledky emminar. dva týždne a už ľudia vidia, že máš belšie zuby. veď vyskúšaj teraz a potom môžeš znovu, ak sa ti to osvedčí :)

emminar

O tom samozrejme viem @Margitiyk_T. Uz mi to viaceri povedali a uz dnes tie terminy idem zajednat. Konecne sme sa zhodli na jednom. A po kolkych tyzdnoch je vidiet nejaky vysledok? Ked zacnem uz teraz, tak ma to bude stat vela penazi, nie?

Margitiyk_T

@emminar - všetko je možné, keď človek chce a niečo pre to robí. Kokosový olej alebo teda brilliant coco môžeš začať aplikovať už teraz, ak chceš dlhodobo pekné zuby alebo 6 týždňov pred svadbou. No byť tebou začnem už teraz a budeš mať pekné zuby už aj teraz cez leto :-)) Aaa vieš o tom, že by si si termín mala čím skôr zajednať. Rok 2020 bude silný :-)))

alicia27

01Zaanka jednoznacne ano...davat si do ust klasicky kokosovy olej by ma ani nenapadlo..ten cisto pouzivam iba na kremovanie tvare a tela...pozri a ak niecomu nebudes rozumiet, tak sa kludne pytaj:)..

gogora super:)..aj ja ju mam, takze viem aka je dobre:)..no som rada, ze si sa pochvalila:):)...

zampana a nie len pekna ale aj kvalitna...ano, je to drevena zubna kefka, ktora sa rozlozi a tym neznecistuje prostredie..

emminar

Babyy, buduci rok budem mat svadbu a chcem mat krasne ziarivo biele zuby. Je mozne to tymto kokosovym olejom dosiahnut? Ak ano, kedy by som si mala zacat aplikovat? Svadbu by som chcela bud koniec aprila alebo zaciatok maja. Este neviem presne povedat, kedze termin nemame zajednany.