Kokosovy olej a bielenie zubov

101Zaanka

@alicia27 nepoznám :-/ Ale kuknem si na nete, čo je to zač. Asi lepšie priamo takto produkt si aplikovať ako len klasický olej, že?

alicia27

01Zaanka vies co, ja som si tym Brilliant COCO...neviem ci poznas, ale su to vlastne take sacky, ktore obsahuju kokosovy olej s matovou prichutov..vybrala som si ho preto, lebo priamo sacok obsahuje 10ml kokos. oleja a ten si vecer len vylejem do ust a necham posobit...nemam s tym ziadnu starost a este mi to aj chuti:)...

swistica tak ti teda dakujem, pozriem si ho;)...

ananaska aj ja si to myslim, no mne sa nestalo, ze by som mala pocit sucha v ustach...u mna kura prebiehala uplne v pohodicke:):)...

Ananaska

A j si myslím že vybieli, troška určite. Skúšala som to určitú dobu a pomohlo... prestala som preto, lebo som mala pocit sucha v ústach, akoby sa mi prestali tvoriť sliny, mam pocit, že to spôsoboval ten olej.

Inak skúste rataňovú pastu Weleda

Ananaska

A j si myslím že vybieli, troška určite. Skúšala som to určitú dobu a pomohlo... prestala som preto, lebo som mala pocit sucha v ústach, akoby sa mi prestali tvoriť sliny, mam pocit, že to spôsoboval ten olej.

Inak skúste rataňovú pastu Weleda

swistica

Alicia - ja Ti teda pridam aj clanok od obornika :-)
zblondynyzubarkou.wordpress.com

Zuby si mala bielsie len preto, ze si sa v tom case na ne viac sustredila a viac sa venovala hygiene. Kokosovy olej vsak nie je skodlivy, tak v kombinacii s beznym cistenim zubov ho kludne pouzivajte. Sam o sebe vsak zuby nevybiely.

101Zaanka

@alicia27 smiem sa spýtať, akým produktom si si bielila? Či to si si klasický len kokosový olej nanášala na zuby? :-O

alicia27

danielka samozrejme, ze konkurencna firma nebude pisat o tom, ze kokosovy olej bieli zuby, ved by ich to zruinovalo...keby to napisal nejaky odbornik, tak nepoviem ani pol slova ale toto?...to si sem radsej ani pridavat nemala...zuby som si kokosovym olejom bielila a poviem, ze rozdiel bol viditelny...nie moc ale trochu ano a mne to uplne stacilo!..

Daniela8

Nie, urcite nema ako vybielit zuby. Neobsahuje ziadnu latku, ktora by nieco take dokazala, je to len klasicky marketingovy nezmysel. Treba sa pripadne opytat zubara a dentalneho hygienika, ak mojmu nazoru nahodou neveríte. Tí Vam to jednoznacne potvrdia... Pripadne skuste si o tom nieco precitat:
bieliace-pasiky.com