Skúsenosti prírodná kozmetika

Príspevok v téme: Skúsenosti prírodná kozmetika
Kristiiinka

Ahojte ?
Chcela by som začať používať prírodnú kozmetiku, najmä na zničené vlasy - zaujali ma šampuchy a rôzne prírodné oleje. Niekto skúsenosti s konkrétnymi značkami, prišiel želaný účinok ? Mam pocit, že bežné Šampóny, masky, kondicionéry mi vlasy skôr ešte viacej zaťažujú...Takisto aj na zmiešanú pleť so sklonom k akné. Ďakujem veľmi pekne za každú radu ☺️

Andyuska

Dakujem, uz som si kupila a pouzivam ho uz treti den. Je taky husty ale mam z neho velmi dobry pocit. Diky este raz.

Sylvusska

Ahoj. No mne vydrzi kremik asi tak 4 mesiace, ak pouzivam dennodenne tak sa minie rychlejsie. Ale tak vyskusaj, uvidis sama:-)

Sylvusska

No ja si ten krem s vytazkami z parohov kupujem regularne uz asi 2 roky aje velmi dobry. Aj ked je nebsi, pomerne rychlo ho miniem, ale z druhej strany som pouzivala kopec drahych kremov na vrasky a tento je supis v kombinacii cena efekt.

Andyuska

Ahojte, mate niekto skusenosti s kremom dobrodeja s vytazkami z parohov z tohto eshopu www.sibircanka.sk ? Nedavno mi to poradila znama, ale mozno aj tu na fore to niekto pouziva?

Barbora_1984

Ahoj, ja som pred cca rokom začala používať prírodnú kozmetiku Bodhi, a zatiaľ si ju neviem vynachváliť. Vlasy som mala nesmierne zaťažené z bežnej kozmetiky z drogérie a začali mi postupne vypadávať...dlho som si s tým nevedela dať rady, vyskúšala som rôzne značky, ale pri žiadnej som nepocítila výraznejšiu zmenu. Od kamošky som však dostala šampón, kondicionér a ryžovú masku značky Bodhi a moje vlasy sa po 2-3 týždňoch používania dali doporiadku, a odvtedy si od nich objednávam produkty pravidelne (odtiaľto www.bodhispa.sk ). Navyše také jemné vlasy ako teraz som v živote nemala, ten rozdiel medzi "umelinou" a prírodnou kozmetikou je naozaj vidieť :). Takže za mňa má príroná kozmetika jednoznačne zelenú. Treba určite vyskúšať.

sirmia26

aj ty pouzivas kozmetiku Annemarie Borlind? :) to je fajn, ja som sa o nej dozvedela cez moju kozmeticku, nejaky cas som si aj cez nu kupovala, co som potrebovala, ale potom som sa dostala k eshopu a prisla som na to, ze si viem veci aj ja poobjednavat rychlo bez problemov, tak som tak zacala nakupovat :)

hirta

antohnyG túto stránku nejako nepoznám, ja mám skúsenosť s eshopom o ktorom písala sirmia a to už niekoľkokrát som z tade objednávala a zakaždým k spokojnosti ;)
v ponuke majú len prírodnú kozmetiku, takže som vyberala podľa svojej pleti v prvom rade :)

AntohnyG

Ja nakupujem odtiaľto www.kodino.com sú tam dobré ceny a zľavy. Zo značkou som spokojný ale najlepšie je si pozrieť recenzie, ktoré vravia samé za seba -odkaz odstránený- A ak niečo iné, tak odporúčam klasiku, prípravky od manufaktúry.