Skúsenosti prírodná kozmetika

Príspevok v téme: Skúsenosti prírodná kozmetika
Kristiiinka

Ahojte ?
Chcela by som začať používať prírodnú kozmetiku, najmä na zničené vlasy - zaujali ma šampuchy a rôzne prírodné oleje. Niekto skúsenosti s konkrétnymi značkami, prišiel želaný účinok ? Mam pocit, že bežné Šampóny, masky, kondicionéry mi vlasy skôr ešte viacej zaťažujú...Takisto aj na zmiešanú pleť so sklonom k akné. Ďakujem veľmi pekne za každú radu ☺️

ancapanca

ja som koketovala s viacerými značkami, skúšala čo mi sedí a čo nie a jednoznačne vyhrala česká značka Nobilis, už ju používame celá família

Sandruska

Aj ja som až použitím prírodnej kozmetiky odhalila, čo robí mojej pleti najlepšie. Je to úplne iný pocit

Kavita

Viete ako to chodi s kozmetikou? Vlastne to poznáme všetci. Najskôr používate to, čo vám voní a je príjemne na pokožke. Neskôr musíte použiť dermokozmetiku, ktorá je šetrná a nijako vám neškodí až nakoniec sa dopracujete k prírodnej kozmetike, ktorá je to najprirodzenejšie a ktorou ste mali začať. Ja teraz skúšam bodhi.sk a som spokojná.

Danielkaa

Také moc zdravím a pokud nevadí, přidám se k dotazu. Také bych chtěla začít používat čistou přírodní kosmetiku a nevím, jak se rozhodnout. Tady www.naqed.cz jsem našla zajímavé značky. Prosím nemáte někdo zkušenosti? Předem díky za každou radu.

janka_danka

Ahoj, ja som na prírodnú kozmetiku presedlala už dávno. Začínala som ako píšeš ty tuchými šampónmi - šampúchami. Predtým som mala vlasy extrémne jemné a splyhlé. Myslela som si, že mám proste taký typ vlasov, ale po niekoľkých mesiacoch som zistila, že sa mi zmenila aj kvalita vlasov. Musela som si zvyknúť na inú starostlivosť, ale odvtedy na prírodné šampóny nedám dopustiť. Pomaly som presedla aj na iné prírodné kozmetické produkty. Najlepší výber nájdeš tu: www.naureus.sk. Určite tam nájdeš presne to, čo potrebuješ pre svoj typ pleti a vlasov.

KlaraKu

Ja používam prírodnú kozmetiku Nobilis už tri roky. Veľmi rýchlo som si na prechod zvykla a už by som nemenila.

Andyuska

inac na stranke sibircanka.sk teraz prebieha zlavovy vikend black friday, maju tam prirodnu kozmetiku, mozno si daco najdete pre seba) a mozno aj nie:-)