Už tretí rozchod

Príspevok v téme: Už tretí rozchod
Lepo

Dobrý deň mám taký problém ze som sa so mnou manželka rozviedla v roku 2015 po 14 rokoch vstahu. Chcela vraj slobodu. Mame aj 8 ročnú dcéru. V roku 2017 sa ku mne vrátila lebo ju už taký život vraj prestal baviť a ja som pristúpil. Podotknem že sa vrátila ešte v roku 2016 na dva mesiace ale zase ušla. Viem ze sa dosť za tu dobu navyvadzala no ja tiež. Ide o to ze teraz to vyzerá zase na rozchod. Všetko šlo dobre ale ja mam problém z alkoholom a keď si vypijem tak jej vykrikujem minulosť. Problém som sa snažil riešiť a šlo to dobre kým sa pred 2 mesiacmi neobjavila kamarátka ktora ju lanari na rôzne akcie a ja z malou doma... Jasne ze som to zase riešil alkoholom a hádky začali znova. Viem ze som nemal ale aj ona prilievala do ohňa. Teraz sa odsťahovala po 3 raz k mame a ja uz nevládzem motam sa v tomto už 4 roky no stále cítim ze rozchod nechcem ale rozum mi vravy ze to dobre nebude. Mrzí ma to aj kvôli dcére. Dva dni nespím a nejem. Napísala ze nevie co chce ale ze ide k mame lebo chce mať kľud. Ale ja uz nevládzem opet čakať kým sa vyblázni a potom zase opet sa bude chcieť vracať. Bojim sa lebo rozchod som dosť zle zvládal. Navrhol som este poradňu ale na to neodpovedala. Veľa zle robí aj ta kamarátka. Nečakám nejaké prevratné rady ale musím sa aspoň vyrozprávať. Dik za postrehy

slobodnemaciatko

Nemyslim, ze clovek, ktory riesi problemy alkoholom je pre niekoho oporou. Myslim, ze si nemaju co vycitat.

Tutanchamon_xD

A ja si ešte mám hľadať vzťah ? Je mi toto treba ? 3 rozchody ? V kom má človek hľadať oporu, keď ani vo svojom partnerovi ju človek nemôže nájsť. Som rád, že som si nenašiel vzťah, keď som ho tak veľmi hľadal.

stanienka

v prvom rade by si mal zacat od seba. preco asi uteka? ak sa nalievas alkoholom, tak sa prosim ta necuduj a hlavne nerob zo seba ziadnu obet

Funeral director

Lepo, sila v tebe je len k nej nemas pristup pripadne je roztrusena a vytazena na miestach na ktorych nemusi ani byt. Manzelka taku situaciu podporuje preto sa manzelskej poradni instinktivne vyhne ako sa da pretoze chyby ktore ti pripisuje a ktore ta deptaju nemusia existovat. To ti prinavrati cast sily - ona ta potrebuje slabeho.

Najdi si informacie o manipulativnych a toxickych osobach pretoze ty si este stale myslis, ze dialogom nieco dosiahnes.

Psychologa navstiv pre presne ten dovod ktory si uviedol.

Pracuj na sebe a oslobod sa, nesnas sa novo ziskane informacie dosadit do argumentacie s manzelkou, pouzije to proti tebe sposobom ktory nerozpoznas a bude ta mat tam kde predtym len s pre teba tazsou poziciou a tazsie uvidis co robi a o co jej ide.

Povedal si ze si financne a majetkovo zaisteny, spocitaj si vsetko o co vsetko ta v najhorsom pripade pripravi. Nebud naivny. Alkoholizmus bude pouzity proti tebe a nemysli si ze bude mat problem prist s najnezmyselnejsimi obvineniami s pravnymi dosledkami.

Lepo

Dakujem za podporu..... Ako dnes som ju zase prosil ale ona je na koni a obvynila ma ze 90 % chyby je na mojej strane..... Som asi fakt submisivny ale to len voči nej..... Uz si myslím ze by som mal navštíviť psychológa lebo sa na ňu pre niečo fixujem..... Povedala ze tomu dáva 10% a ze ide vlastný život riešiť a to je zase to isté chvylu sa vyblázniť a zase hop naspet....nechapem že v sebe tu silu neviem nájsť