Bude 13.5. koniec sveta (asteroid)

kamion

Ak by bol naraz, a.nedajboze by blizko bola atomova elektraren tak je s nami vsetkymi amentma
A ked viac atomiek by zasiahla tak neprezije nik lebo ziarenie by postuone zabilo vsetkych!
A naraz do plynovodov by sposobil vybuchy a poziare a tie by nemal kto hasit takze zabili by nas bud poziare alebo ziarenie!
Voda by zabila tych co ziju pri moriiach a oceanoch. Niekolko metrove cunami by zrovnalo desatisicky zivotov .. Zatmenie slnka prachom po dopade by tiez malo svoje nasledky lebo Zem by sa ochladila ..

Kalgan1

Ak by som nahodou prezil, tak by som asi mal kopec inych starosti :D a lutost by ma mohla zabit. Ak by som mal cas, poplakal by som si za blizkymi, ale niekde som pocul, ze chlapi neplacu, takze som teraz zmateny

LukasBA

Kalgan ak by aj spadol tak zalezi kde aa ty v tej chvili budes nachadzat. Ak v mieste dopadu nemas sancu je po tebe ale cim dalej od dopadu sanca na prezitia rastie lenze nasledky dopadu by boli ak tak katastrofalne.
Zemetrasenie, cunami, poziare, prach az po zatmenie slnka, narazova vlna by mala silu vetrnej smrste .. A je dost mozne ze po takom naraze by sa Zem vychylila so svojej osi ..
A ti co by prezili by lutovali za tymi blizkymi co neprezili alebo by boli nezvestni ..
V tedy by ta lutost o nevypovedani svojich myslienok a citov prisla ..
To mal autor na mysli predpokladam ..

Kalgan1

Asteroid nepocka na nasu lutost. Kebyze to spadne, je to aj tak uz uplne jedno. Nejake zivocichy ci bakterie preziju a ani tie nasa lutost nebude moc zaujimat :D

pouvazujte

nicky Dobreuz a Pag
vidiet na vasich priapevkov ze ste zatrpknuti ludia ale chapem Vas, urcote.mate svoje dovody byt, jasne ked vam bolo ublizovane je tazke odpustit ale tu bolo myslene odpustenie si takych malichernych sporov a konfliktov medzi rodicmi a detmi, medzi surodencami, medzi blizkou aj vzdialenou rodinou. Take tie hadky pre nic za nic, zbytocne konflikty o nicom. Nejde tu o tazke ublizenia, bitky, zneuzivania ..ale malicherne hadky ..

Pag

Ako sa mozno zmierit s clovekom a nieco mu odpustit, ak by x krat zneuzil informacie proti tebe a urobil by to znovu? Bez mihnutia oka. Odpustit mu, znova ho riesit ako sucast svojho zivota a po case by sa zase zopakovalo to iste. Zase len kydy a presadzovanie si svojej pravdy? Co sme mohli urobit? Clovek nemusi urobit v zivote vsetko, co chce, lebo na to nemusi mat naladu. Nikto sa nenecha donekonecna urazat, ociernivat, trpiet pluvance a urazky a pod. Ak mas na to iny nazor, tak si stratil sudnost a mozes byt cim chces, aj velvyslancom Marsu. Clovek ma pravo aj neodpustit.