Bude 13.5. koniec sveta (asteroid)

Pag

V pripade K. ani neide o vyhry alebo o prehry, ale onnavodzovanie rozlicnych pocitov, pocitu prehry, pocitu vyhry (asi o nicom, viac menej). To nie je hra macky s mysou, ale hra samych proti sebe. Toto si treba uvedomit, lebo tak tomu podla mna je. Oni by vyhrali zapas asi aj vtedy, keby mali len brankara a jedneho utocnika. Inak, vcera, slaby boxing, len kvoli tomu som to pozeral. Dost sklamali svojich fanusikov.

Xyzyx

Ja by som najradsej vsetkych takychto iluminatov pozatvaral a izoloval. Nechapem potrebu DEBlLOV takto strasit ludi! Nestaci, ze musia prekonavat zivotne prekazky a do toho este tieto sprostosti...

Kalgan1

Tak dostat gol 2 sekundy pred koncom zapasu je zle, ale nie je to koniec sveta... Treba uznat, ze sa nasi proti Kanade dobre drzali.. Co uz, treba sa sustredit na dalsi zapas

ahjajjaj

Koniec sveta nastal pre ahjaj. Niekto si dal oficiálne jej nick Ahjaj, a tak môj pseudonym, ako som ho používala zanikol. Tak som sa reinkarnovala na ahjajjaj

Pag

Rychlost neplanetarnych telies sa spomalila, rychlost meteoritov uz nebude nikdy taka velka ako ked sa kreoval vesmir. Vtedy to schytala aj nasa Zem a preto a tak mame Mesiac. Cize statisticky to pride asi vtedy, ked Slnko nebude viac hviezdov, vtedy nam to uz moze byt jedno. Tak to vidim ja. Chaos a snaha o stabilitu su dva zakladne principy formovania vesmiru. Treba cvicit najma ruky, to je viac a je to top - bolo to dokazane.

Tutanchamon_xD

No čo ľudkovia :D som jediný, kto bol dnes už asi 5 krát na obloku a pozeral, či neuvidí niekde toho krásavca ? :D