Zapach z tela

Príspevok v téme: Zapach z tela
zdenka55

Co sposobuje zapach z tela? Je to sposobene psychikou alebo jedlom comu sa mam vyvarovat.Zapach je ako zo zumpy.Ja to ani nepostehnem iba ked sa otvaraju okna alebo sa niekdo chyta za nos tak uz viem co sa deje.Bola by som rada za kazdu radu aj som uz citala neco podobne tak by som bola rada sa spojit s tymito ludmi.Je to velmi neprijemne ochorenie a pohybovat sa medzi ludmi stoji velka psychika.

Hazi77

Ahoj prosim ta pekne uz si vyriesila svoj problem ja mam ten isty a uz som tak psichicky natom ze uvazujem o sebavrazde uz to nezladam prosim odpis

zdenka55

Som rada ze ludia davaju svoje postrehy a napady pre moj neduch a zavazny problem choroby ktory by som chcela odstranit zo svojho zivota ak ma niekto aspon nejake skusenosti s tymto problemom.Urcite nebudem pisat nejake bludy aby som sa dala zosmiesnovat nakolko si myslim ze som inteligentna a svoj sposob zivota robim vsetko aby som sa zbavila tejto pliagy.Je to velmi neprijemne ochorenie ktore mi sposobuje aj psychycke problemy.Stranim sa vsetkeho aby som bola v kontakte s ludmi pokial je len surny problem. Mam obavy ist k lekarom po instituciach po navstevach preto lebo ma to uz velmi nici.Hlavne ked som sama tak ten problem je velmi neprijemny.Fekalny zapach z tela je neprijemna choroba to je tak ze najrpv ide smrad aj 10 m dopredu a potom ja.Som velmi nestastna a bola by som za kazdu informaciu.

zdenka55

Som rada ze ludia davaju svoje postrehy a napady pre moj neduch a zavazny problem choroby ktory by som chcela odstranit zo svojho zivota ak ma niekto aspon nejake skusenosti s tymto problemom.Urcite nebudem pisat nejake bludy aby som sa dala zosmiesnovat nakolko si myslim ze som inteligentna a svoj sposob zivota robim vsetko aby som sa zbavila tejto pliagy.Je to velmi neprijemne ochorenie ktore mi sposobuje aj psychycke problemy.Stranim sa vsetkeho aby som bola v kontakte s ludmi pokial je len surny problem. Mam obavy ist k lekarom po instituciach po navstevach preto lebo ma to uz velmi nici.Hlavne ked som sama tak ten problem je velmi neprijemny.Fekalny zapach z tela je neprijemna choroba to je tak ze najrpv ide smrad aj 10 m dopredu a potom ja.Som velmi nestastna a bola by som za kazdu informaciu.

GOING

Nemusí cítiť zápach samého seba.
Ak napríklad užíva silné oblbováky / tabletky, ktoré tlmia CNS
a tiež receptorové vnímanie a teda aj čuch.

GOING

Ako už písal FeroChrom, okrem metabolických záležitostí,
rovnako na chemické reakcie v organizme majú vplyv aj vonkajšie podnety ako sú emócie, nespracované emócie, vzťahové záležitosti, neprijaté životné situácie, ktorým človek vzdoruje a ktoré prináša osud, rovnako aj povaha človeka.

Chemické reakcie v organizme ovplyvňuje aj psychika !

FeroChrom

Je to metabolická záležitosť. Čo nespracuje organizmus, vylučuje sa aj potením a pokožkou.
Môže byť, že pijete málo ČISTEJ vody denne preto sa organizmus nemá ako detoxikovať/vyprať.
Môže to byť umocnené aj dlhodobým užívaním liekov, ktoré zaťažujú orgány a metabolizmus ako "cudzorodé chemické látky".