Zapach z tela

Príspevok v téme: Zapach z tela
zdenka55

Co sposobuje zapach z tela? Je to sposobene psychikou alebo jedlom comu sa mam vyvarovat.Zapach je ako zo zumpy.Ja to ani nepostehnem iba ked sa otvaraju okna alebo sa niekdo chyta za nos tak uz viem co sa deje.Bola by som rada za kazdu radu aj som uz citala neco podobne tak by som bola rada sa spojit s tymito ludmi.Je to velmi neprijemne ochorenie a pohybovat sa medzi ludmi stoji velka psychika.

ahjaj

zápach z tela:
-pot. Záležitosť hygieny, vetrania, kozmetiky, umývania vlasov, výživy - pri zdravej páchne pot menej, hmotnosti - obézni ľudia sa viac potia.
- môže to byť prejav choroby, zažívacieho ústrojenstva, hormonálna porucha, alergia, pľúcne choroby, dokonca aj stres

Čo pomôže? No, to je, že vieme o Tebe málo na to, aby sme vedeli, kde je problém. Zdravá výživa rozhodne, dôslednejšia hygiena tiež, aj ohľadne oblečenia, uprednostňovať 100 % bavlnu a vzdušné oblečenie, prípadne oblečenie podľa možnosti počas dňa častejšie meniť...no a zdravotná stránka... pozor na zápchu, neviem, či nemáš nadváhu... , či nebojuješ s nejakou infekciou.