Fajcenie sa rovna chudnutie?

cicuš

Podľa mňa je blbosť, že z cigariet sa dá schudnúť, u mňa je to naopak pribrala som asi 6 až 7 kíl, čo som začala fajčiť. Fajčím od 15-tich

VaMo

Ja som prestala fajcit /po dlhych rokoch/, ale hned v rovnakom case som prave kvoli tomu zacala aj pravidelnejsie cvicit.
Je pravda, ze mam viac cht na jedlo, hlavne sladke, ale snazim sa to kompenzovat pohybom.
Spravne je NEfajcit.

carey

moja mama tiez fajcila asi 2 roky a potom prestala a pribrala...ale nastastie ze prestala, teraz pekne chudne zdravou stravou :)

blondula

chude fajciarky vyzeraju v starsom veku ako vysusene marhule ! :DDD v mojom okoli kazda jedna !! este dobre,ze ja som pred 6 rokmi dostala rozum a prestala :DDD

lou

keď som začala fajčiť, schudla som asi 6 kg ale tie sa mi po čase vrátili späť a pri tom som fajčila stále rovnako veľa, možno aj viac (pomáha mi to totiž pri práci)...takže nemyslím, že by bol toto ten správny spôsob na chudnutie;)

amys

moj priatel to ma odskusane a unho to funguje tak ze ked fajci vaha je normal a ked sa snazi prestat pribera a opacne . ale nejde o to ze by to robili cigarety . ked nefajci tak namiesto cigarety si da jedlo a preto pribera a ked fajci tak radsej si ide na balkon tam je 10 min aj zabudne ze je hladny tazke mozno preto niekto povie ze chudnem vdaka cigaretam

sassaskia

cigarety sú neskutočný zabijak... fajčím od 15-tich mam pred osemnástkou a cítim sa niekedy na umretie pri väčšej fyzickej námahe... pohyb milujem ale proste ta neskutočná únava po ňom mi znemožňuje v ňom pokračovať,... som potom apatická voči všetkému, bez energie života... no ale cigariet sa zbaviť neviem stále... fajčiť kvôli tomu aby človek schudol je ta najvacsia hlúposť aká môže byt... zdravie je dôlezitejsie ako krása... i keď sa zrovna necitite najpritazlivejsie s tymi par kilami navyse, je to vzdy lepsie ako mat pocit ze proste nezvladnete prejst par krokov z domu do obchodu, pretoze ja sa tak niekedy citim, prelezim casto den v posteli co som absolutne vycerpana... ten pocit zdravia si nenechajte vziat hlupostami ako su cigarety, ci posmesky inych, roznymi reklamami s vychudnutymi zenskymi, magazinmi a pod., ktore hustia ideal krasy vaziaci do 50kg... je to hlupost... staci zmenit stravu, ale nie na par dni, nastalo, ide o zivotny styl ktory si clovek zvoli,.. pohyb, ale nie zas drasticke kazdodenne seansy s cinkami, je naozaj skvely, odburava stress, zlepsuje kondiciu a podporuje tvorbu endorfinov... hovori sa ze clovek sa najlepsie nauci vnimat zakazanu vec, az potom ked zisti preco nou aj naozaj je... na svojich chybach, sa clovek nauci najviac, ale niekedy je lepsie sa ponaucit hned z chyb druhých... keby vopred viem co to bude mat na mne zanásledky, rozhodne nikdy s tym nezacnem...