Chcem konečne zažiť lasku

Príspevok v téme: Chcem konečne zažiť lasku
Simonika

Kde stretnem pravu lasku? A kedy?mam 19 rokov a ćakam nato už vlastne cely život...alebo naozaj sú ľudia ktorym to neje dopriate?je mi jasne že čo sa tyka financii treba mať vlastne účty a všetko nenecham sa využívať..myslíte že každý stretne takú lásku alebo su ženy ktore nikdy? zdôraznujem že ma už nebaví cakat mam toho dosť

clooo

Neverím, že ťa nik nechce. Každá dievčina/žena, zvlášť v mladom veku, má záujemcov. Otázne skôr je, či chalani, ktorí o teba majú záujem, nie sú "pod tvoju úroveň" a nie sú tak u teba bez šance.

simiona

Súhlasím s dobreuž. Je to asi také životu nevyhnutne ako i-phone pre teenegera. Neboj sa, za život stretneš ešte plno hajzlov, do ktorých sa zaľúbiš. Manipulatorov, alkoholikov. S mnohými budeš mať aj sex a vztah. Je to to, čo tak veľmi chceš?

dobreuz

A hlavne sa nehrň nasilu do vzťahu, aby si nenaletela nejakému hajzlíkovi,ktorý by Ťa chcel iba zneužiť, pretože je strašne veľa takých. A ešte dovoľ jednu otázku: prečo chceš tak súrne vzťah? Máš na to racionálne dôvody, ale len preto že hormóny? Lebo to je asi to najdôležitejšie.

dobreuz

Simonika to bila samotrejme len irónia ten môj predošlý príspevok :D Veď máš 19, máš ešte času až až...na vzťahy nie je nikdy neskoro.

Copovedat

Ja ťa chápem. Dnes nie je ľahké nájsť niekoho normálneho. Nie si sama preto že si moc vyberavá? Alebo nechodíš často von?

Copovedat

Máš 19, to že si doteraz nestretla “toho pravého “ neznamená že do konca života budeš sama. Hlavne sa teraz bezhlavo nepúšťaj do vzťahu pri prvej príležitosti lebo si myslíš že sa to tak aj skončí. Láska sa nehľadá , tá príde sama a hlavne vtedy kedy to najmenej čakáš. Myslím že na to ešte času dosť , teraz si užívaj slobodu.
Inak nie je to náhodou tak, že keď niečo “propaguješ “ tak si si tým na 100% istý ? Preto som nepochopila tvoju poslednú reakciu. Aj keby on chcel byť sám, stále má v tomto pravdu :) proste to nerieš ono to príde.