Zláí povaha

Príspevok v téme: Zláí povaha
Tomas445

Ahojte prosím o radu mám 25 rokov a som taká divná povaha niesom zlý viem sa správať milo spravodlivo a dobre aj sa správam len proste robí mi radosť aj vyrívať provokovať a podobne, rodinu to štve aj mňa verte mi no neviem to kontrolovať proste sa doma neustále stažujem obvinujem vyhrýzam a kazím proste náladu rodine, do človeka rypem dovtedy kedy mu uplne neprešťukne a nevyblačí mi to naspeť alebo kým sa neurazí uplne. Potom si to uvedomím spravam sa normálne a keď sa zasa udobrí všetko tak zas proste ja neviem či mám začať fajčiť aby som nemal nejak nervy alebo čo, tieto stavy sú iba pri nejakých ludoch ktorý mi fakt nič zle nespravili, idem von s kamošmi tak pohoda vždy som skoro ja ta oáza normálnosti a moralnosti. Doma nemáme žiadne problémy (okrem tohto mojho) dostal som všetko nič mi nechýbalo ani nechýba neviem čo mám robiť chcel by som niečo čo somnou pohne uplne v tej hlave. Vačšinou je to Doma niečo ma vytočí a už to začína na všetko sa stažujem aj na prácu pritom keĎ sa ma kamoši pytaju tak vravím že pohoda no ja fakt neviem prečo mam toto nutkanie prosím pomožte mi nejaku motiváciu poradťe alebo ako to potlačiť chcel by som byť vyrovnaný vnútorne

Meridian

daniela 2
Čakal som či to niekoho zaujíma ....
Vysvetliť nieje problém .
Podstatu som vysvetloval už niekoľko krát a je podrobnejšie popísaná v téme energia....aspoň dvadsať dlhých príspevkov aj viac...
Ale nemâm problém to povedať inak a zopakovať niečo z toho.
Čo má robiť človek aby nebol cecačom ?
V prvomrade ......energiu si predávame navzájom prostredníctvom vzťahov a kontaktov z inými ľudmi.Je to normálne a bežné.
Energia je vlastne prana životná sila teda (prana jáma)alebo čchi podľa toho do ktorej kultúry to zaradíme.Dostávame ju zo všetkého živêho ,ale aj neživého .Živá je láska a všetko čo miluje a je od boha .Neživé čo je od človeka predmety vytvorené človekom.Tiež majú energiu ale len ako Varta na duracell sa nechytá...
Ok už ideme k pointe skoro....
Často nehovorím že vždy ,ale často deti ,ktoré boli v mladosti obklopené veľa materiálnimy vecami ,ktoré majú tiež energiu a tou sa nabíjali hračky,predmety ,rôzne a mali málo energie živej tak stratia schopnosť čerpať živú energiu a potom sa dobíjajú neživou.Robia to aj dospelí ludia nedokážu dávať a tak ani nedostávajú nabíjajú sa len vecami ktoré si kúpia ,alebo cez vzťahy doma či vonku -tam kde sú už naučený čerpať..
Aj v partnerskom vzťahu je to tak ...idete k svokre,ktorâ ťa vycecia z energie lebo je negativistická ty sa pohádaš z manželom(partnerom)lebo potrebuješ doplniť energiu.....ty za to môžeš tvoja mama je taká a onaká.....
Odpoveď.......je to ťažké pre trpiaceho a uzavretého človeka alebo niekoho kto stratil schopnosť čerpať z prírody zo života nececať iných .Vidíme to v práci v obchode v rodine ....
Príde Človek z veľkým Č presne vie za kým má ísť (podvedome,aj vedome)dobre ho vytočí za hoc čo zámienka sa nájde (obeť)ten na drujej strane sa rozčúli otvorí sa mu energetický obal (biopole)Aura a cez dieru v aure spôsobenú emòciami uniká energia a potom je človek oslabený ......atď imunita choroba....
Neviem či som odpovedal konkrétne na otâzku,ale snažil som sa naviesť ťa k odpovedi...

daniela2

Meridian, zaujímavé vysvetlenie. Len akurát mi tam chýba rada, čo by mali upíri robiť, aby upírmi neboli.

Meridian

Je to učebnicový prípad upírstva.Čerpania energie
Nevieš získavať energiu iným spôsobom iba od iných ľudí.
Toto robí viac či menej mnoho ľudí ....
Proste ideš najčastejšie za tymi istými ludmi buď im spravíš zle aby sa naštvali ,alebo ich nejako inak vyprovokuješ aby sa naštvali zámer je aby sa im narušila aura ...ich hnevom na teba a vtedy im odoberaš energiu.....
Potom keď si nacecaný tak si spokojne milý dokonca prehnane milý ako keď niekto dostane dávku naslubuješ aj nemožné..

Kalgan1

Ak mas radost z nestastia druhych ludi, odporucam psychoanalytika a psychiatra. Jednoduche riesenia zial v takomto pripade neexistuju.

Veronika234

Na tvojom mieste by som sa radšej obesila. Ako prevencia rýpať do tých, čo ti v živote nič zlé neurobili.