Zláí povaha

Príspevok v téme: Zláí povaha
Tomas445

Ahojte prosím o radu mám 25 rokov a som taká divná povaha niesom zlý viem sa správať milo spravodlivo a dobre aj sa správam len proste robí mi radosť aj vyrívať provokovať a podobne, rodinu to štve aj mňa verte mi no neviem to kontrolovať proste sa doma neustále stažujem obvinujem vyhrýzam a kazím proste náladu rodine, do človeka rypem dovtedy kedy mu uplne neprešťukne a nevyblačí mi to naspeť alebo kým sa neurazí uplne. Potom si to uvedomím spravam sa normálne a keď sa zasa udobrí všetko tak zas proste ja neviem či mám začať fajčiť aby som nemal nejak nervy alebo čo, tieto stavy sú iba pri nejakých ludoch ktorý mi fakt nič zle nespravili, idem von s kamošmi tak pohoda vždy som skoro ja ta oáza normálnosti a moralnosti. Doma nemáme žiadne problémy (okrem tohto mojho) dostal som všetko nič mi nechýbalo ani nechýba neviem čo mám robiť chcel by som niečo čo somnou pohne uplne v tej hlave. Vačšinou je to Doma niečo ma vytočí a už to začína na všetko sa stažujem aj na prácu pritom keĎ sa ma kamoši pytaju tak vravím že pohoda no ja fakt neviem prečo mam toto nutkanie prosím pomožte mi nejaku motiváciu poradťe alebo ako to potlačiť chcel by som byť vyrovnaný vnútorne

Meridian

Tomas 445 ja ti nemôžem povedať čo máš ,alebo nemáš robiť .!Dôvod je ten ,že aj ten komu urobíš nazvime to zle tak tvoje chovanie k nemu je zrkadlením jeho vnútra a tiež to slúži na niečo pre neho zasa .........Veď predstav si situáciu teraz by sa ma pýtala opačná strana tá ktorej "robíš zle"meridian prečo mi to robí tomáš445 ?
Nikto nieje zlý a nikto nieje len dobrý.
Áno niekto je uvedomelejší a ty sa k tomu blížiš !
Pravdepodobne dočerpávaš u stâle tých istých ludoch

Tomas445

Meridan myslis ze to je sposobene tym ze ttpim nedostatkom energie ? Pretoze pri niektorych ľuďoch priam kypim energiu stale robim blbosti srandicky a tak uplna pohoda.
Mam vela aktivít praveze uvedomujem si ten problem ja som v dusi dobry clovek len sa hentak prejavujem

Kalgan1

Nuz tak su vselijake prostriedky ako sa ukludnit. Uz spomenuta meditacia, joga, Wim Hof metoda, alebo ja neviem, zacni fajcit travu, daj si psilocybin, alebo sa proste intezivne venuj nejakemu konicku, ci uz sport alebo cokolvek, najdi si nieco, co ta fyzicky vycerpa a nakopne energiou, alebo skus nedajboze dobrobolnictvo a pomahaj ludom, ktori sa naozaj ze maju napicu.

Meridian

ALLA SVIRINSKAJA -Tajemství energie
Je kniha ktorú som čítal veľmi dávno.
Neviem či v nej najdeš to čo hľadáš ale.....
Čo je tam konkrétne písané si nepamätám ono je tam veľa špecifických a pre teba možno nezaujímavých vecí....Funguje to tak,že prečítas si niečo jednoduché niečo si odžiješ a potom ti to dáva súvislosti.
Film celestínske Proroctvo je zasa veľmi jednoduchá ale pravdivá rozprávočka tam je vysvetlená pointa energii.
Alebo ak chceš vedieť ako sa máš chovať k ľuďom ŠTYRI DOHODY (kniha) to je akoby biblia života.
Moc prítomného okamžiku (kniha)To sú základy ,ktoré by mal vedieť každý človek na zemi.
Nájdi si tu na fore ENERGIA tam sme diskutovali o tom je tam niekoľko desiatok mojich príspevkov,ktoré ta možno navedú na smerovanie.

Meridian

Tomas 445
V prvomrade dokument ,kniha a ani žiadne vedomosti napísané niesu zárukou úspechu...Ale to vieš !lebo aj vedomosț o tom ,že nemáme fajčiť či prejedať sa nespraví z nás lepšieho človeka .Všetko je to o húževnatej práci na sebe poučenia sa z omylov ...nie o nerobení zlých vecí ale o pohľade na svet a pochopení druhých...
Pokiał nezmeníme svoj postoj voči iným stâle dostávame" podnety"aby sa prejavilo naše nedokonalo....Ľudovo povedané vedomosť z knihy je jedna vec stotožniť sa a pochopiť(uveriť)vec druhá .Všetko zo všetkým súvisí ak neveríš v dobro budeš stále atakovaný ludmi ktorý budú evokovať v tebe to zlo čo más v sebe aby sa prejavilo vyšlo napovrch ,aby si sa s ním vysporiadal či už útokom a následne vytvorením následku ......atď ,ale to už zasahujem príliš hlboko filozoficky.Zákon rezonancie rovnaké priťahuje rovnaké.
Jáj kniha ? Neviem takto z brucha ja som prečítal viacej kníh ktoré okrajovo ponímajú o energiách a ak tak zasa príliš do hĺbky všetko píšem z hlavy .
Niečo čo má v názve energie,alebo rezonancia Väčsinou Ruskâ literatúra .
Ty máš pravdepodobne potrebu antagonizmu čiže protikladu ked niekto vraví pozitívne chces mu protirečit a zasa naopak to je najčastejší príklad ludí ,že chcú protirečiť aby vyzdvihli seba a porazili toho druhého!!!!Keď niekto vraví negatívne tak zasa chceš mu protirečiť !Nebrať ludí ako súpera !Počúvať a rozmýšľať čo ho vedie k jeho názoru byť empatický .Nehľadať v rozhovore víťaza!Vidieť v človeku dušu nie obal skõr dobre nie zlé to čo máme spoločné ....pochváliť ak je čo .....to je cesta k pochopeniu seba .

Tomas445

Meridan je to také zvláštne k ľudom ktorý majú na svet taký pozitívnejší až moc rúžový nazor na svet som taký negativnejší akože nie priamo že sa k nim zle spravam ale keď mu predstavujem ten svoj názor na svet tak je negativnejší a k ľudom čo majú zas negatívny nazor na svet tak sa snažím zas tak pozitivnejšie posobiť :) neviem prečo.
btw. neporadil by si mi niečo nejaký dokument knihu článok ohľadom tých energií ? Ďakujem.

Tomas445

Veronika234 Ďakujem za radu ty na tom budeš podobne ako vidím :D

Kalgan1 Akože nevylučujem to najprv by som chcel ale niečo iné skusiť :)

Meridian znie to zaujímavo s tými energiami niečo na tom určite bude poštudujem.

aktualne to je ešte často krát horšie ako to pomaly ventilovať lebo to sa len stupňuje a stupňuje keď si kušem do jazyka tak ta zápalná šnúra je síce dlhšia ale je pripevnená k dynamitu.

swistica

Veronika - dost silne reci vedies. Ani nevies, komu to vlastne pises. Ako by si sa citila, ak by sa nejaka slabsia povaha, psychicky chory clovek naozaj obesil? Treba vazit slova.