Hanbím sa, za to, že ma označujú: žena

Príspevok v téme: Hanbím sa, za to, že ma označujú: žena
MichaelaG

A to vďaka takýmto a podobným vyjadreniam tu na tomto fóre.
Napríklad:

-laa 10.04.2019 13:17:08
Vyser sa na to a nemysli na ňu. Ty na ňu myslíš a ona otrčí dnes a denne inému, fajčí vtáka inému ale ty na ňu myslíš. Pekne.-

Toto fórum sa len tak hemží takýmito a podobnými vyjadreniami na adresu _žien_nečítať toto, ani na um by mi mnohé nezišlo.
Toto fórum je ako zhnitá kopa hnoja, z ktorého vyliezajú červy.

Antisexx

Ale ja si chybu priznam a kto nikdy nenapisal gramaticky nieco zle tak klame :) stavim sa ze ty si nikdy zenu nemal a pevne verim ze mat nebudes. Vidis na cloveku len chyby a to dobré ide bokom. Bye

Facko

Antisexx - pedofilia sa pise s makkym i, ale vysvetluje to, ze si zena... a knazi ano, zneuzivaju, lebo mozu, tak ako aj zeny, ktore su tiez vzhladom na svoje myslenie lahka korist. A korist je vzdy menej ako predator...

Antisexx

Facko a co knazi a pedofyli? Podla mna keby zena bola "knazom" tak by pedofylka asi sotva bola :D vsetci co tu zeny hadzete do jedneho vreca ako pilcuk, si najdite chlapa za partnera a máte to, nemusitr riesit ci vas ma pre prachy a podobne.

Facko

Byt zenou je velka hanba, zena je menej ako chlap, dokazuje to katolicka cirkev, lebo knaz moze byt iba chlap, kedze zeny su hriesne bytosti. Napriek tomu je v tejto cirkvi vela zien i ked ich takto menejcenne beru, to ukazuje IQ tych zien. Viete si predstavit nejaku cirkev, kde by kazali iba zeny, chlap by nemohol? Viete kolko chlapov by bolo v takej cirkvi? Mozno max tie 4% o ktorych sa hovori...
Zeny su schopne sa od chlapov nechat zmanipulovat a urobia zo seba podriadene putky, cest tym par malo vynimkam, ktore ale urcite maju zvyseny testosteron...

laa

Hm, no ale na druhej strane, keby každá vedela dudlať ako Sasha Grey, nebolo by na škodu.
Ale clooo má stopercentnú pravdu.

laa

MichaelaG:
Stojím si neodmysliteľne za tým čo som povedal a áno, myslím si to o deväťdesiat percentách dnešných žien do tridsať rokov.
Mne môj názor budovala a formovala dlhoročná prax so ženami.
Koniec koncov prečo ťa to uráža? Ak sa tak nesprávaš nemalo by ťa to hnevať?

Ak máš s mojim názorom problém, pokojne ti ho zopakujem aj osobne v Hlohovci.