Hanbím sa, za to, že ma označujú: žena

Príspevok v téme: Hanbím sa, za to, že ma označujú: žena
MichaelaG

A to vďaka takýmto a podobným vyjadreniam tu na tomto fóre.
Napríklad:

-laa 10.04.2019 13:17:08
Vyser sa na to a nemysli na ňu. Ty na ňu myslíš a ona otrčí dnes a denne inému, fajčí vtáka inému ale ty na ňu myslíš. Pekne.-

Toto fórum sa len tak hemží takýmito a podobnými vyjadreniami na adresu _žien_nečítať toto, ani na um by mi mnohé nezišlo.
Toto fórum je ako zhnitá kopa hnoja, z ktorého vyliezajú červy.

clooo

Žiaľ, je to pravda. Chudobný a nanajvýš priemerne vyzerajúci muž si u žien ani neškrtne. U tohto muža mnohokrát za život vzplanie tzv. "platonická láska", ktorá však pre chudobného muža nikdy nebude opätovaná. Jeden z takých mužov som aj ja a plne sa stotožňujem s citáciou príspevku v úvodnom príspevku tejto témy.

Tieto ženy, pokiaľ sú aspoň priemene vyzerajúce, si za ten čas užívajú priazeň mužov, nemusia ani prstom pohnúť, no napriek tomu chodia na stretnútia so záujemcami a vyberajú si toho najlepšieho, ako po finančnej stánke, tak aj podľa výzoru a áno, užívajú si aj milostné radovánky (s najvhodnejším mužom = zdrojom príjmu), zatiaľ čo na ne myslia chudobní, nimi nepovšimnutí muži.

Guga12

ja som rada, že som dievča. Už keď sme boli malé, sa s máloktorým chalanom dalo tak normálne hrať alebo rozprávať, akoby to bolo dievča. Teraz sú už niektorí normálnejší, aspoň z mojej triedy. Ale keď ideme do odbornej učebne fyziky, tam sú poškrabané lavice a škaredé slová a nakreslené mužské pohlavné orgány. To dievčatá také nekreslia.
A ak sa nájde nejaká, čo sa od nich naučí škaredo hovoriť, kvôli takej sa ja hanbiť nebudem.
Inak aj vo väzení je viac mužov ako žien.

Granula

Nechapem, co to ma spolocne? Moze ta to urazat, mozes to ignorovat, alebo ta to moze vzrusovat. Ale preco by si sa mala hanbit za to, ze si zena?

MichaelaG

Ja sa neskutočne hanbím za to, že niekto povie, že som: žena.
Prídem do kostola, chcem sa tam pomodliť chvíľku, no nemám šancu, lebo za chvíľočku je pri mne "voňavý" bezdomovec s natrčenou rukou, ktorý mi jednoducho nedá tú chvíľku pokoja.
Prídem na fórum zdravie, že sa tu porozprávam, no namiesto toho tu denne musím čítať tieto oplzlosti na adresu _žien_.
Dostanem radu: neber si to k srdcu, ignoruj. Ozaj, vtipné.

Bezdomovci sú normálni, kopa hnoja je normálna, jediné čo tu nie je normálne, to som asi ja - nakoniec.

Zuzulik8

Ja sa nehanbim za to ze som zena. My zeny sme lepsie, mame lepsi charakter, sme silnejsie, nie fyzicky ale sme psychicky odolnejsie. Najdu sa samozrejme vselijake zeny ale vacsina je urcite dobrych. Nepodvadzame tak casto a mame ovela vacsi zmysel pre rodinu. Rozhodne viac pomahame druhym a sme mensie egoistky. Casto sme praveze az prilis dobre a mnohi muzi to zneuzivaju. Nemame v dnesnej dobe lahky zivot, musime chodit do prace a ciastocne sa financne srarat o rodinu a na druhej strane sa musime starat o domacnost, o deti a casto aj o manzela. Tym padom pracujeme ovela viac ako muzi ale oni ani spolocnost to neocenia. Musime toho zvladat ovela viac ako muzi a preto sa nemame za co hanbit a mozme byt na seba hrde. Na forach radi vypisuju zakomplexovanci co maju komplexy menejcennosti a preto ponizuju zeny, to by ale ziadnu nemalo rozhadzat ani zdeptat. Treba ich skor lutovat lebo s takymi nazormi si dlhodoby vztah ani nenajdu a nebudu mat lahky zivot. Poznam ale aj muzov co su fakt muzi, zene radi pomozu, vazia si ich, takeho si treba hladat.

Pako567

Ludia su dobri aj zli. Zli ludia radi ublizuju inym, lebo im to robi dobre. Zakladny problem je anonymita, lebo tito zbabelci ju zneuzivaju, ak by vystupovali vo svojom mene, nenapisu to. Clovek by si nemal brat tieto veci k srdcu a ignorovat ich.

ahjaj

za príspevky, aké opisuješ, by sa mali hanbiť rovnako ženy aj muži. Myslím si však, že úroveň internetovej diskusií je rovnaká, ako sú jej účastníci. Všade sa nachádzajú všelijakí ľudia, nie všetci vedia, čo je slušné vyjadrovanie. Ak chceš diskutovať, podieľaš sa na jej úrovni aj Ty, Tvojou kultúrou vyjadrovania sa.
k tej kultúre by som pripojila, že okrem samotnej slovnej zásoby patrí napríklad aj pravopis. Nie každý ho ovláda, každý je dobrý v niečom inom. Keď však už niekto založí tému, aby aspoň v nadpise témy nebola hrubá gramatická chyba. :-)) - toto tu len rozširujem Tvoje predstavy, ako by diskusia mala a nemala vyzerať.

Katarin2123

Či sa ti to paci alebo ne velakrat je to pravda...ženy také zvyknú byť...ku**y ,zavistlive ohovaracne...hanba takým...a to som bohuzial zena tiež...ale ne taká ako väčšina