Uz pol roka chora caste zapaly dutin, bludny kruh, ako to zvladate pracujuci?

Príspevok v téme: Uz pol roka chora caste zapaly dutin, bludny kruh, ako to zvladate pracujuci?
Okt

Ahojte, odkedy som na jesen minuleho roka chytila zapal hrdla, ktory vyzeral ako mononukleoza, ktora sa nepotvrdila, vraj prekonana v minulosti podla Igg, zapal mi presiel do dutin a nevedela som sa z toho vykopat. S prestavkami som v podstate uz pol roka chora. Mam pauzu napriklad mesiac dva ked mi nic nie je, alebo ma pobolieva len hrdlo max. Naposledy mala kolegyna virozu, velku nadchu kasel, samozrejme som to od nej dostala. Tým, že mam oslabene dutiny, samozrejme nadcha mi udrela tam, som dva týždne doma, na atb, beriem tretiu skatulu, nastastie horucky uz presli, ale dutiny mam cele ako pod vodou, plus od vcera nepocujem, nieco mi prasklo bolestivo v lavom uchu. Musim vsak nastupit do prace. Hypoteka, pozicky nepustia. Mám z toho uz kvalitne uzkosti a depresie. Dnes som cely den lezala a od rana sa nebola schopna ani napit ani najest z depresie, ze co dalej. Viem, ze zapal dutin sa lieci aj 6 týždnov, ale tolko si nemozem dovolit byt doma. Je tu niekto kto sa z takeho bludneho kruhu dostal? Vcera som uz prepadla totalnemu zufalstvu a porevala som si. Jedine co chcem, je byt zdrava, lebo takymto stylom neviem co so mnou dalej bude. Dufam, ze sa tu najde nejaky pozitivny pribeh, ktory z takeho dna skoncil dobre.

ela56

Na dutiny je vhodná liečba BIOPTRONOM je to polarizované svetlo,ktoré sa používa v medicíne dnes už bežne. Lieči zápalové ,reumatické,kožné choroby nehojace sa rany ,preležaniny,popáleniny.Viac info na www.liečbasvetlom.eu

Bubliii

Ahoj Okt, spominam si matne na teba, ty si tu mala v minulosti temu kde sme si pisali o mono, nie? Tvoj nick mi je znamy.
V prvom rade je mi luto, aku mas momentalne nezavideniahodnu zdravotnu situaciu. Ale nezufaj, lebo vzdy moze byt aj horsie. Viem, ze nie som zrovna motivacny recnik, ale skutocne plati ze ked nejde o zivot, nejde o nic...
Teraz k teme. Pocas tych 2 mesiacov ako si bola zdrava si ale pracovala, nie? Takisto si pisala ze mono si podla testov prekonala v minulosti, nevyjadrila sa doktorka k tomu presnejsie? Pretoze mono je skutocne velky zasah do fungovania organizmu ako takeho a imunity obzvlast, ja som sa davala cely rok dokopy! (nastastie som bola este studentka vtedy..). Takze si momentalne na PN? Na PN ta nesmu vyhodit. Ak nie si, mozno by bolo dobre vybrat si ju a skusit ozaj iba oddych, liecit sa, kvalitne probiotika a strava (dlhodobe ATB ti nici crevnu floru), a dat si vysetrit imunitu u imunologa. Mozno to je dovod, preco sa na teba lepi kazdy bacil. Ja viem aka je hypo zataz, tiez som skoncila na PN zo dna na den, uz dva mesiace som nebola v praci a citit to na rodinnom rozpocte. Mozem ti aspon na dialku popriat vela zdravia. Drz sa!